I. Rakitičius: Messi žaidimu mėgavosi net "Man City"

Po trečiadienį pasibaigusių atsakomųjų UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių „Barcelona“ saugas Ivanas Rakitičius juokavo, kad Lionelio Messi žaidimu žavėjosi net „Manchester City“ futbolininkai.

Argentinietis buvo ryškiausia mačo „Camp Nou“ žvaigždė ir atlikęs rezultatyvų perdavimą jį gyrusiam kroatui padėjo katalonams nugalėti Mančesterio klubą rezultatu 1-0 (bendru 3-1) bei žengti į kitą turnyro etapą.

„Jis nuostabus, nepakartojamas... Rasti žodžių, apibūdinančių Messi, nebeįmanoma“, – Rakitičius pasakojo Canal Plus. „Niekas nebežino, ką apie jį galima dar pasakyti.“

„Manau, net „Manchester City“ žaidėjai šį vakarą mėgavosi Messi demonstruojamu futbolu. Tikiuosi, kad tokią formą jis rodys ir toliau.“

Antrajame kėlinyje šeimininkų vartininkas Marcas Andre Ter Stegenas atlaikė Sergio Aguero smūgiuotą vienuolikos metrų baudinį bei apsaugojo „Barcą“ nuo galimų nemalonumų, tačiau Rakitičius gyrė taip pat puikiai pasirodžiusi varžovų vartų sargą Joe Hartą.

„Sveikinu „Manchester City“ vartininką, jis yra puikus savo pozicijos žaidėjas ir šiandien tai dar kartą įrodė“, – pridėjo buvusi „Sevilla“ žvaigždė.

Šį savaitgalį „Barcelona“ taip pat namie stos į kovą prieš amžiną varžovą Madrido „Real“.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...