Į pergalių kelią negrįžtanti "Sevilla" krito ir San Sebastiane

Trečiadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dvejos 17-ojo turo rungtynės.

Prastą sportinę formą pastaruoju metu demonstravęs San Sebastiano "Real Sociedad" susigrąžino pasitikėjimą prieš "Sevilla". Baskai rezultatu 3-1 nugalėjo andalūzus.

17-ąją minutę Inigo Martinezas išvedė "La Real" į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai iš Sevilijos išlygino rezultatą. 76-ąją minutę pranašumas buvo susigrąžintas, o pergalę rungtynių pabaigoje užtvirtino Carlosas Vela.

"Sevilla" be pergalės skonio lieka jau trečias rungtynes iš eilės - du pralaimėjimai ir vienos lygiosios. "Real Sociedad" nutraukė savo nesėkmių seriją ir pakilo į aštuntąją poziciją.

Kitose rungtynėse Madrido "Getafe" pranoko "Las Palmas", o vakarykštėje dvikovoje, kurioje "Leganes" susigrūmė su "Levantes", buvo užfiksuotos nulinės lygiosios.

"Real Sociedad" 3 - 1 "Sevilla"
17' [1 - 0] I. Martinez
44' [1 - 1] W. Ben Yedder
76' [2 - 1] E. Zubeldia
90' [3 - 1] C. Vela

"Getafe" 2 - 0 "Las Palmas"
6' [1 - 0] Cala
15' [2 - 0] A. Niedhiou