I lygoje - istorinių varžovų įpėdinių dvikova ir V.Liubšio auklėtinių triumfas

LFF Pirmos lygos devintojo turo susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Kauno“ ekipų baigėsi rezultatyvia panevėžiečių pergale namuose – 4:1.

Pirmajame kėlinyje jau 2–ąją minutę savo ekipą į priekį išvedė „Kauno“ ekipos kapitonas Tomas Čeliauskas – 1:0. Įpusėjus pirmajam  kėliniui 24–ąją minutę rezultatą išlyginti pavyko Povilui Lukšiui – 1:1. Abi ekipos demonstravo gan apylygį ir permainingą žaidimą. Visgi iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas nepasikeitė. Po pirmojo kėlinio komandos tenkinosi lygiosiomis – 1:1.

Antrajame kėlinyje 11 metrų baudinio metu puikiai pasirodė Mantas Savėnas, po kurio taiklaus smūgio, „Panevėžys“ išsiveržė į priekį 2:1. Rungtynėms bėgant į pabaigą taikliu smūgiu pasižymėjo Paulius Obolevičius, po kurio šeimininkai pirmavo 3:1, o jau 87–ąją minutę Jonui Skinderiui pralaužus svečių vartininko gynybą komanda galėjo džiaugtis užtikrintu pranašumu 4:1. Iki rungtynių pabaigos kauniečiams varžovų pranašumo sumažinti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui panevėžiečiai namų aikštėje šventė pergalę rezultatu – 4:1.

LFF I lygos IX (9) turas

Gegužės 20 d. (trečiadienis)

77) Kruoja-2 (Pakruojis) - Tauras (Tauragė) 6:0 (3:0)

Pakruojo stadionas, 55 žiūrovai

Teisėjas - V. Vasiliauskas (Telšiai)

Įvarčiai: 15, 72, 86 min. D. Kriukas, 34 min. T. Birškys - iš 11 m.b,, 43, 64 min. S. Olberkis (Kruoja-2)

Įspėti: 22 min. V. Gudjonis, 35 min. J. Meištininkas, 71 min. E. Mejeris, 71 min. E. Bajorinas (Tauras)

Gegužės 23 d. (šeštadienis)

76) Kražantė (Kelmė) - Šilutė (Šilutė) 2:2 (0:1)

Kelmės m. stadionas, 50 žiūrovų

Teisėjas - M. Pomeckis (Panevėžys)

Įvarčiai: 67 min. V. Viktoravičius, 80 min. A. Juchno (Kražantė); 45+1 min. P. Juška, 62 min. M. Lukaševič (Šilutė)

Įspėti: 32 min. K. Bazys, 45 min. V. Viktoravičius, 89 min. A. Renusas (Kražantė); 2 min. A. Žernys, 90+3 min. S. Pilypas (Šilutė)

Gegužės 24 d. (sekmadienis)

79) Lietava (Jonava) - Auska (Alytus) 3:1 (3:0)

Jonavos m. stadionas, 350 žiūrovų

Teisėjas - N. Vasiliauskas (Vilnius)

Įvarčiai: 6 min. M. Ganusauskas, 44 min. L. Stonkus, 45+2 min. L. Miščiukas (Lietava); 64 min. D. Grižas (Auska)

Įspėti: 18 min. M. Stirbys (Lietava), 19 min. S. Šeštavickas, 28 min. A. Botyrius, 56 min. M. Šarkelis (Auska)

74) Džiugas (Telšiai) - Palanga (Palanga) 1:1 (0:1)

Telšių dirbt. dangos stadionas, 300 žiūrovų

Teisėjas - G. Kuzavas (Plungė)

Įvarčiai: 69 min. R. Petrikas (Džiugas); 39 min. G. Juška (Palanga)

Įspėti: 14 min. L. Anderson, 77 min. T. Vyšniauskas (Džiugas); 87 min. M. Perepliotovas (Palanga)

73) Panevėžys (Panevėžys) - Kaunas (Kaunas) 4:1 (1:1)

Aukštaitijos stadionas, 480 žiūrovų

Teisėjas - D. Ramanauskas (Vilnius)

Įvarčiai: 24 min. P. Lukšys, 63 min. (iš 11 m baudinio) M. Savėnas, 83 min. P. Obolevičius, 87 min. J. Skinderis (Panevėžys); 2 min. T. Čeliauskas (Kaunas)

Įspėti: 29 min. K. Shirzad, 62 min. N. Bjelan, 63 min. A. Petraška (Kaunas)

75) Lokomotyvas (Radviliškis) - Minija (Kretinga) 1:0 (0:0)

Radviliškio m. centrinis stadionas, 110 žiūrovų

Teisėjas - K. Bartuškevičius (Kaunas)

Įvartis: 64 min. T. Bielickas (Lokomotyvas)

Įspėti: 66 min. K. Gulbinas (Lokomotyvas); 68 min. K. Mažionis, 80 min. A. Kurbangalijevas (Minija)

78) Nevėžis (Kėdainiai) - Trakai-2 (Trakai) 2:0 (1:0)

Kėdainių m. stadionas, 250 žiūrovų

Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)

Įvarčiai: 18 min. D. Nebilevičius, 63 min. (iš 11 m baudinio) G. Kulbis (Nevėžis)

Įspėti; 23 min. E. Kugys, 90+4 min. Werling (Nevėžis); 31 min. Leonavičius, 62 min. Starta, 78 min. Apakidze (Trakai-2)

81) Žalgiris B (Vilnius) - MRU (Vilnius) 4:0 (1:0)

LFF stadionas,

Teisėjas - G. Macevičius (Vilnius)

Įvarčiai: 20, 60, 68 min. J. Momkus, 75 min. A. Skuratovič (Žalgiris B)

Įspėti: 45 min. D. Romanovskij (Žalgirietis); 48 min. R. Kliukoitis, 54 min. G. Paberžis (MRU)

Pašalintas: 71 min. J. Baltrimavičius (MRU)

80) Banga (Gargždai) - Šilas (Kazlų Rūda) 2:1 (0:1)

Gargždų stadionas, 700 žiūrovų

Teisėjas - R, Šmitas (Šilutė)

Įvarčiai: 63 min. E. Drąsutis, 87 min. K. Urbaitis (Banga); 2 min. E. Grigaitis (Šilas)

Įspėti: 5 min. T. Dargužas, 90 min. I. Driomovas (Banga);