Neseniai apie ketinimus įsigyti Anglijos "Premier" lygoje rungtyniaujčio "%c00045" klubo akcijų dalį pareikšė Tailando ministras pirmininkas Thaksinas Sinawatra.

Pranešama, kad jis "Liverpool" klubui pasiūlė 65 milijonų svarų sterlingų (daugiau nei 333 mln. litų) sandėrį. Tačiau Tailando premjerui stiprią konkurenciją gali sudaryti statybų magnatas Steve'as Morganas, tačiau jis klubui pasiūlė mažiau - "tik" 50 milijonų svarų sterlingų (daugiau nei 256 milijonus litų). "Liverpool" anksčiau jo siūlymą atmetė, tačiau Morganas vėl susisiekė su klubu ir savo siūlymą pakartojo ir šįkart pasiūlė 73 milijonus (daugiau nei 374 mln.litų).

"Liverpool" ekipos valdyba šiandien spręs, ar priimti Tailando premjero siūlymą.

Tačiau Sinawatra teigia nedidinsiąs savo pasiūlymo, kad ir koks būtų sprendimas. Jei jam nepavyks įsigyti Liverpulio klubo, jis teigia ieškosiąs kito Anglijos klubo, į kurį galėtų investuoti. "Mes pasiliksime prie savo siūlymo. Jei klubo vadovai pasirinks kitus, daugiau siūlančius investuotojus, mums tai nebus kažkokia kliūtis. Susirasime kitų klubų, kuriuos galėsime nusipirkti".

Vis dėlto teigiama, jog Sinawatra šiose lenktynėse su Morganu yra laikomas favoritu. Dabartinis "Liverpool" savininkas yra Davidas R. Moore'as.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos