Į Karaliaus taurės finalą žengusi "Barca" perrašė klubo istoriją (VIDEO)

Trečiadienį Karaliaus taurės turnyre įvyko atsakomosios pusfinalio rungtynės.

"Mestalla" stadione po žeminančio pralaimėjimo pirmajame susitikime "Valencia" siekė reabilituotis prieš "Barcelona". Gary Neville'o auklėtiniai ilgą rungtynių laiką pirmavo, tačiau katalonai rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias ir ne tik pateko į finalą, bet ir perrašė klubo istoriją.

Pirmajame susitikime "šikšnosparniai" prieš turnyro čempionus pralaimėjo rezultatu 7-0, todėl šios rungtynės buvo tik formalumas.

39-ąją minutę Alvaro Negredo pergudravo svečių vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Vis dėlto 84-ąją minutę po keitimo pasirodęs 19-metis saugas Wilfridas Kaptoumas išplėšė lygiąsias, kurios "Barcai" padėjo perrašyti klubo istoriją.

Lygiosios prieš "Valencia" Ispanijos čempionams buvo 29-asis nepralaimėtas susitikimas iš eilės. Tai - absoliutus klubo rekordas. 2010-11 metų sezone Josepui Guardiolai pavyko nepralaimėti 28 rungtynes iš eilės.

"Barcelona" Karaliaus taurės finale žais šeštą kartą per pastaruosius aštuonerius metus.

"Valencia" 1 - 1 "Barcelona"
(Pirmas mačas: 0-7, galutinis rezultatas: 1-8)
39' [1 - 0] A. Negredo
84' [1 - 1] W. Kaptoum