Į halę sugrįžęs „Kauno Žalgiris“ šventė užtikrintą pergalę © E. Šemioto nuotr.

Į Kauno sporto halę sugrįžusi „Kauno Žalgirio“ futsalo komanda šįvakar sužaidė atidėtas ketvirtojo etapo rungtynes su FK „Saulės kraštu“. Savo namų arenoje Lietuvos čempionai buvo neįveikiami ir laimėjo rungtynes rezultatu 8:3.

Šeimininkai iškart ėmėsi iniciatyvos, o sužaidus penkias minutes pirmąjį įvartį pelnė Albertas Voskunovičius. Dar po penkių minučių tiksliai smūgiavo Marcelo.

Nors po to Donatas Morkis sušvelnino rezultatą, bet kėlinį „Kauno Žalgiris“ užbaigė brazilų Ricardo ir Marcelo tiksliais smūgiais bei padidinta persvara.

Antrasis kėlinys Kauno komandai klostėsi dar geriau. A.Voskunovičius vėl pasižymėjo pirmasis, o po minutės įvartį pridėjo ir Lukas Sendžikas.

Po kelių akimirkų rankas į viršų kėlė dar vienas brazilas Wesley, o sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio džiaugtis savuoju įvarčiu galėjo Deividas Reimaris.

Taip „Kauno Žalgirio“ persara išaugo iki septynių įvarčių. Ją „Saulės kraštas“ sumažino jau tik rungtynių pabaigoje, bet taškų dalybose tai galutinės įtakos neturėjo – „Kauno Žalgiris“ šventė pergalę.

„Kauno Žalgiris“ 8 : 3 FK „Saulės kraštas“

5’ [1 : 0] Albert Voskunovič

10’ [2 : 0] Marcelo

14’ [2 : 1] Donatas Morkis

16’ [3 : 1] Ricardo

17’ [4 : 1] Marcelo

22’ [5 : 1] Albert Voskunovič

23’ [6 : 1] Lukas Sendžikas

26’ [7 : 1] Wesley

32’ [8 : 1] Deividas Reimaris

37’ [8 : 2] Dmytro Rybitskyi

37’ [8 : 3] Vitalii Pankratii