I. Casillasas užsiminė apie karjeros pabaigą © JumpStory nuotr.

Ikeras Casillasas prasitarė vakar galimai sužaidęs paskutinį UEFA Čempionų lygos susitikimą savo karjeroje, tačiau lygiosios su "Liverpool" yra neblogas būdas pasitraukti.

Ilgametis Ispanijos rinktinės vartininkas šiuo metu atstovauja "Porto", su kuriuo į kitą stipriausio Europos turnyro etapą neprasibrovė, nes pirmąją akistatą su anglais pralaimėjo net 5-0.

36-erių metų veterano sutartis su dabartine ekipa baigsis šią vasarą ir jo ant žaliosios vejos po to galime jau nebeišvysti.

"Jeigu tai buvo mano atsisveikinimas su Čempionų lyga, jis tikrai nebuvo blogas - išlaikyti sausus vartus šiame fantastiškame stadione... Visgi, niekas nežino, kas laukia ateityje", - kalbėjo Casillasas.

"Jeigu pažvelgiu atgal, galiu didžiuotis tuo, ką laimėjau šiame žaidime, bei viskuo, ką pasiekiau. Norėčiau padėkoti sirgaliams. Čempionų lygoje praleidau daug metų ir atvykti į tokį stadioną bei sulaukti tokio šilto priėmimo yra puiku."

"Sveikinimai Madrido "Real" (dėl tą patį vakarą pasiektos pergalės prieš "Paris Saint-Germain" - red. past.), tikėkimės, kad jie nukeliaus kaip įmanoma toliau ir pateks į finalą Kijeve."

Ispanas pridūrė, jog šį sezoną su "Porto" dar tikisi triumfuoti Portugalijos čempionate. Kol kas jo ekipa "Primeira" turnyrinėje lentelėje artimiausią persekiotoją Lisabonos "Benfica" lenkia penkiais taškais.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...