I. Casillasas tapo ilgiausiai Čempionų lygoje žaidžiančiu futbolininku

37-erių metų Ispanijos futbolo legenda Ikeras Casillasas ilgam įsirašė savo pavardę į UEFA Čempionų lygos istorijos puslapius.

"Porto" vartus ginantis I. Casillasas tapo pirmuoju futbolininku, pradėjusiu savo 20-ąjį sezoną Čempionų lygos turnyre. Net tokie klubai kaip Paryžiaus "Saint-Germain" ar Madrido "Atletico" per savo istoriją nėra tiek kartų dalyvavę šiame turnyre.

I. Casillasas taip pat iki šiol pat yra daugiausiai rungtynių Čempionų lygoje sužaidęs futbolininkas - 168. Už jo nugaros su 153 susitikimais yra Cristiano Ronaldo.

Istorinio sezono Čempionų lygoje I. Casillasui pergalingai pradėti nepavyko - jo atstovaujama "Porto" sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Schalke".

Ispanas Senojo žemyno turnyre su Madrido "Real" debiutavo 1999 metais, kai jam dar tebuvo 18 metų. Jis pirmą kartą žaidė grupių etape prieš Pirėjo "Olympiakos" ir to pačio sezono metu tapo turnyro nugalėtoju.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">20 - Iker Casillas will become the first player in the Champions League history to play in 20 different seasons. Legend. <a href="https://t.co/1HUkAvHW80">pic.twitter.com/1HUkAvHW80</a></p>&mdash; OptaJose (@OptaJose) <a href="https://twitter.com/OptaJose/status/1042114803651756032?ref_src=twsrc%5Etfw">September 18, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...