I. Casillasas stojo ginti L. Kariusą: pasidalino vaizdo įrašu, kuriame pats grubiai klysta prie savo vartų (VIDEO)

"Noriu būti atsimenamas ne tik kaip puikus vartininkas, bet ir kaip puiki asmenybė", - taip atsisveikinimo su Madrido "Real" klubu spaudos konferencijoje 2015 metais pasakė Ikeras Casillasas.

I. Casillasas neseniai tik dar kartą parodė, kodėl yra taip gerbiamas futbolo visuomenėje. Viena didžiausių Ispanijos futbolo legendų mūru stojo ginti po UEFA Čempionų lygos finalo klysti nesustojančio vartininko Loris Kariuso.

L. Kariusas, galimai kainavęs "Liverpool" komandai Čempionų lygos titulą, nuo klaidų nepabėga ir artėjančio sezono pasiruošimo metu. Po rungtynių su Dortmundo "Borussia", kuriose vokietis klydo du kartus, I. Casillasas nusprendė nebetylėti.

"Porto" komando vartų sargas dar kiek anksčiau yra rašęs, kad L. Kariusas tėra toks pats žmogus kaip visi ir kritikai turėtų jį palikti ramybėje, tačiau vakarykštė I. Casillaso žinutė Twitter tinkle pavergė tūkstančius sirgalių.

I. Casillasas savo paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame jis užfiksuotas darantis grubias klaidas. Ispanas nepabijo ir parodė septynias savo klaidas, kurias padarė per karjerą.

Prie to pačio vaizdo įrašo ispanas rašė: "Už kiekvieno iš mūsų yra asmenybės. Prašau pakelkite rankas nors vienas, kuris niekada gyvenime nepadarėte klaidų. Mokymasis iš klaidų mus padaro stipresniais, o jų pripažinimas yra gero žmogaus požymis. #AšTaipPatEsuPadaręsKlaidų."<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="es" dir="ltr">Detrás de cada uno de nosotros, hay una persona. Que levante la mano quien no haya fallado alguna vez. Aprender de nuestros errores nos hará más fuertes y aceptarlos más humanos.  <a href="https://twitter.com/hashtag/yotambienfallo?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#yotambienfallo</a> <a href="https://t.co/jwLOdicfTh">pic.twitter.com/jwLOdicfTh</a></p>&mdash; Iker Casillas (@IkerCasillas) <a href="https://twitter.com/IkerCasillas/status/1021676049053171712?ref_src=twsrc%5Etfw">July 24, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script><blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Great talking to one of the best goalkeepers of all time after the <a href="https://twitter.com/ChampionsLeague?ref_src=twsrc%5Etfw">@ChampionsLeague</a> game  <a href="https://twitter.com/IkerCasillas?ref_src=twsrc%5Etfw">@IkerCasillas</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/LK1?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#LK1</a> <a href="https://t.co/210kv00l0B">pic.twitter.com/210kv00l0B</a></p>&mdash; Loris Karius (@LorisKarius) <a href="https://twitter.com/LorisKarius/status/965948832336044033?ref_src=twsrc%5Etfw">February 20, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...