I. Casillasas nesako "ne" sugrįžimui į Madrido "Real" bei Ispanijos rinktinę

Šį sezoną per 15 rungtynių "Porto" komandoje aštuonis kartus savo vartus sausus išsaugojęs Ikeras Casillasas teigia, kad jis būtų pasirengęs grįžti į Madrido "Real" bei Ispanijos rinktinę.

Didesnė tikimybė, kad 37-erių metų veteranas į Madrido "Real" grįš jau kaip klubo ambasadorius nei žaidėjas, tačiau galimybė rungtyniauti Ispanijos rinktinėje vis dar yra reali.

Nepaisant to, kad I. Casillas demonstruoja solidų žaidimą, Luisas Enrique nekviečia vartininko į komandą. Pats ispanas paskutinį kartą nacionalinėje komandoje buvo 2016 metais, tačiau apie karjeros pabaigą nepranešė.

I. Casillasas, kalbėdamas su Jorge Valdano, prasitarė, kad sprendimas palikti Madridą 2015 metais buvo priimtas pačiu laiku: "Manau, kad padėjau tinkamą žingsnį. Jeigu būčiau likęs dar ilgiau klube, manau, kad mano laikas ten būtų užsibaigęs dar blogiau nei baigėsi tada."

Jeigu sulaukčiau pakvietimo iš Ispanijos rinktinės, žinoma, kad jį priimčiau. Ar grįžčiau, jeigu mane kviestų "Real"? Žinoma, kad taip. Aš niekada nepamiršiu vietos, kurioje užaugau."

I. Casillasas, "Porto" komandoje rungtyniaujantį ketvirtą sezoną iš eilės, Madrido "Real" klube iš viso yra sužaidęs 725 rungtynes, Ispanijos rinktinėje - 167.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...