Į Romą su „Inter“ grįžęs S. Inzaghi pripažino „Lazio“ pranašumą © REUTERS nuotr.

Simone Inzaghi sugrįžimas į Romos olimpinį stadioną buvo nesėkmingas.

S. Inzaghi kartu su „Inter“ išvykoje pripažino buvusių auklėtinių pranašumą ir nusileido 1:3.

12-ąją minutę nuo 11 m atžymos įvartį pelnė Ivanas Perišičius ir tai buvo vienintelis „Inter“ įvartis.

Antrajame kėlinyje trimis įvarčiais atsakė „Lazio“ ekipa. Įvarčius pelnė Ciro Immobile, Sergėjus Milinkovičius-Savičius bei Felipe Andersonas po kurio įvarčio kilo labai didelės aistros, konfliktas ir geltonomis kortelėmis buvo „apdovanoti“ keturi žaidėjai.

Po rungtynių pabaigos raudoną kortelę prieš save išvydo Luizas Felipe, kuris švęsdamas pergalę užšoko varžovui, Joaquinui Correa ant nugaros ir dėl to buvo nubaustas už „nešvarų žaidimą“ ir aikštę paliko su ašaromis.

Po šio pralaimėjimo Italijos čempionai lieka 3 vietoje su 17 taškų. Tuo tarpu, Maurizio Sarri auklėtiniai bent laikinai pakilo į 5-ąją vietą ir turi 14 taškų.