I. Aspaso įvartis rungtynių pabaigoje atėmė gyvybiškai svarbius taškus iš „Barcos“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse tęsiasi 32-ojo turo kovos.

Itin apmaudžiai pergalę iš savo rankų išleido dėl titulo kovojanti „Barcelona“. Vigo „Celta“ pačioje rungtynių pabaigoje po puikaus Iago Aspaso baudos smūgio išplėšė lygiąsias 2:2.

„Barcelona“, iškovojusi vieną tašką, grįžo į pirmąją poziciją, tačiau Madrido „Real“ pergalės atveju sekmadienį gali įgyti 2 taškų persvarą.

„Barcai“ rungtynės prasidėjo sėkmingai – po išradingo Lionelio Messi perdavimo 20-ąją minutę pasižymėjo Luisas Suarezas.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje Fiodoras Smolovas atstatė lygybę. „Barca“ pateko į keblią situaciją, tačiau iš jo sugebėjo išsikapstyti – 67-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį atlikęs L. Suarezas sugrąžino persvarą.

„Barcelona“ artėjo svarbios pergalės link, tačiau 87-ąją minutę Gerardo Pique pražanga prieš pat baudos aikštelę pakeitė rungtynių scenarijų – Iago Aspasas puikiu smūgiu nuginklavo Marcą-Andre ter Stegeną ir išplėšė lygiąsias.

„Celta“ paskutinę rungtynių akimirką galėjo išplėšti ir pergalę, tačiau Nolito nesugebėjo nuginkluoti M-A. ter Stegeno iš maždaug 1,5 metro.

Anksčiau šiandien įvykusioje dvikovoje Bilbao „Athletic“ 3:1 įveikė „Mallorca“ ir dar labiau sukomplikavo pastarųjų šansus išlikti lygoje.

Dar kitose rungtynėse puikią formą demonstruojanti Madrido „Atletico“ 2:1 palaužė „Alaves“.

„Celta“ 2:2 „Barcelona“

„Athletic“ 3:1 „Mallorca“

„Osasuna“ 2:1 „Leganes“

„Atletico“ 2:1 „Alaves“