I. Aspaso dublis atnešė svarbią pergalę "Celta" vienuolikei (VIDEO)

Pirmadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės 35-ojo turo rungtynės.

Dėl ketvirtos vietos ir kelialapio į UEFA Čempionų lyga kovojanti Vigo "Celta" namuose susigrūmė su "Granada". Po atkaklios kovos Vigo miesto ekipa šventė sunkią ir itin reikalingą pergalę rezultatu 2-1.

Šeimininkai į priekį įsiveržė dar 16-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo puolėjas Iago Aspasas. Vis dėlto 69-ąją minutę "Granada" vienuolikei pavyko išlyginti rezultatą, tačiau savo pajėgas į puolimą siųsti pradėjusi "Celta" 76-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį - vėl pasižymėjo I. Aspasas.

"Celta" nuo ketvirtoje vietoje esančios "Villarreal" komandos skiria 4 taškai. Iki pirmenybių pabaigos lieka žaisti 3 rungtynės.

"Celta Vigo" 2 - 1 "Granada"
16' [1 - 0] I. Aspas (11 m. baudinys)
69' [1 - 1] Y. El Arabi
76' [2 - 1] I. Aspas

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8469715" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>