Į aikštę grįžęs Rimkevičius tapo svarbiu "Stumbro" faktoriumi

LFF I lygos trečiąjį ratą pergalingai pradėjo 6 komandos. Svarbias pergales, leidusias likti pirmenybių lyderiais, iškovojo Kauno „Stumbras" ir Vilniaus MRU (po 50 taškų). Vieno įvarčio užteko Kazlų Rūdos „Šilui" (31 tšk.) ir Jonavos „Lietavai" (30 tšk.), kad įveikti favoritais laikytus Kauno „Spyrio" ir Utenos „Utenio" (po 47 tšk.) futbolo klubus.

Kovoje dėl 9-13 vietų sėkmingai startavo Tauragės „Tauro" (37 tšk.) ir „Šilutės" (24 tšk.) komandos, sutriuškinusios pirmenybių autsaiderius.

Išvykose pelnytos lyderių pergalės

Artūro Rimkevičiaus sugrįžimas po diskvalifikacijos į „Stumbro" gretas tapo svarbiu faktoriu, leidusiu švęsti pergalę 3:1 prieš „Žalgirietį". Rezultatyviausias lygos žaidėjas jau 4 rungtynių minutę prasiveržė pro gynėjus ir nuginklavo vartininką. Šeimininkai susikoncentravo puolimui ir buvo skaudžiai nubausti praleidę kontrataką dešiniajame krašte, kurią vainikavo Deivido Stradalovo įvartis.

Sugrįžusio iš Romos Edvino Baniulio pasirodymas antrajame kėlinyje teikė vilčių „Žalgiriečiui" išsigelbėti. Septyniolikmetis sušvelnino rezultatą po šeimininkų kampinio ir vėliau atliko grėsmingą smūgį, kurį atrėmė „Stumbro" vartininkas. Po pastarojo epizodo A. Rimkevičius nurūko į ataką ir pelnė savo 20-ąjį įvartį I lygoje.

MRU klubas sužaidė kovingas rungtynes Kėdainiuose. „Nevėžis" pirmasis įsiveržė į priekį po Nerijaus Kestenio įvarčio, tačiau Alisono Silvos ir Manto Makutunovičiaus įvarčiai besibaigus pirmajam kėliniui pakeitė balansą.

Po pertraukos Rokas Mikuckis išlygino rezultatą, tačiau „Nevėžio" gynėjai nepajėgė sulaikyti Alisono Silvos. Brazilas pelnė antrą įvartį, kuris leido MRU švęsti pergalę 3:2.

Favoritai krito rungtynių pabaigoje

Kazlų Rūdos stadione apsilankusių komandų visada laukia kova iki paskutinės minutės - tuo įsitikino ir „Spyrio" klubas. Atsilaikę pirmajame kėlinyje, kauniečiai po pertraukos patyrė tikrą varžovų apsiaustį, o Karolio Gvildžio nusižengimą teisėjas įvertino raudona kortele.

„Šilas" vieno žaidėjo persvara pasinaudojo susitikimo pabaigoje, kuomet ataka kairiuoju kraštu pasibaigė Andriaus Urbšio smūgiu į vartus. Pergalė 1:0 leido „Šilui" pakilti į šeštą pirmenybių vietą.

„Utenis" nuo pirmųjų minučių primetė savo žaidimą besisvečiavusiai „Lietavai" ir privertė jonaviškius plušėti gynyboje. Povilas Lukšys ir Linas Savastas buvo dažni svečiai jonaviškių vartų prieigose, tačiau visi smūgiai skriejo pro šalį.

Antroje rungtynių dalyje jonaviškiai užtikrinčiau žaidė gynyboje, praleidę tik netikslius P. Lukšio ir Mykolo Krasnovskio smūgius. Visgi lemiamu tapo Dariaus Suslavičiaus smūgis 90 minutę, padovanojęs „Lietavai" netikėtą pergalę 1:0.

Tauragiškių ir šilutiškių pergalės

„Tauras" III ratą pradėjo susitikimu su „Baltija". Panevėžiečiai sugebėjo pirmąjį kėlinį baigti lygiosiomis, tačiau jiems pritrūko jėgų antroje rungtynių pusėje. „Tauras" šventė pergalę 6:2, o hetriku išsiskyrė baltarusis Maksimas Lukaševič.

Gvido Juškos, Deivido Lukošiaus ir Aurimo Skurdelio įvarčiai leido „Šilutei" 3:0 įveikti „Palangą" ir įsitvirtinti dešimtoje vietoje.

Rezultatyviausi žaidėjai

1. Artūras Rimkevičius („Stumbras") - 20 įvarčių

2-3. Aivaras Lyberis („Lietava") / Nikolaj Misiuk (MRU) - 15

4-6. Marius Bezykornovas („Nevėžis") / Povilas Lukšys („Utenis") / Aurimas Raginis („Spyris") - 12