Į aikštę grįžęs Messi prarado viltis patekti į MLS atkrintamąsias © „Reuters“ nuotr.

Lionelio Messi su Majamio „Inter“ MLS („Major League Soccer“) atkrintamosiose neišvysime.

Floridos klubas namuose 0:1 nusileido lygos lyderiams „Cincinnati“ ekipai bei prarado visus šansus patekti į kitą lygos etapą.

Messi po traumos į aikštę žengė 55-ąją minutę. Tuo metu rezultatas dar buvo 0:0. Alvaro Barrealis išplėšė pergalę svečiams 78-ąją minutę.

Argentinietis bet kuriuo atveju jau turėtų būti pasiruošęs rinktinių langui, kuriame Argentina tęs kovą dėl vietos pasaulio futbolo čempionate.

MLS sezone „Inter“ ekipai liko dvi rungtynės iki sezono pabaigos. Ši ekipa užima priešpaskutinę vietą Rytų konferencijoje.