"Hoffenheim" išplėšė dramatišką pergalę mače su "Koln"

Penktadienį startavo 11-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėse vakaro rungtynėse dramatišką pergalę išvykoje iškovojo "Hoffenheim" ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė "Koln" futbolininkus.

Šeimininkai pirmieji atsidarė savo įvarčių sąskaitą šiame susitikime - 34-ąją minutę tolimu smūgiu pasižymėjo Jhonas Cordoba.

"Hoffenheim" rezultatą išlygino pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kuomet tik po keitimo pasirodęs Sargisas Adamyanas 48-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus.

Tikra drama aikštėjė užvirė jau per teisėjo pridėtą laiką, kuomet "Hoffenehim" atakos metu teisėjas baudos aikštelėje užfiksavo pražangą puolančios komandos žaidėjui, tačiau po VAR peržiūros savo sprendimą pakeitė ir skyrė 11 metrų baudinį į "Koln" vartus.

Jurgenas Locadia sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė dramatišką pergalę "Hoffenheim" ekipai.

"Hoffenheim" po šios pergalės bent trumpam pakilo į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.