H.Kane'o vedama "Tottenham" Šiaurės Londono derbyje pranoko "Arsenal" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos pirmosios 24-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione įvyko laukiamiausia turo dvikova - Šiaurės Londono derbis. Progų kupinoje dvikovoje "Arsenal" neatsilaikė prieš "Tottenham" ekipą.

Mauricio Pochettino auklėtiniai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pradėjo spausti savo amžinus varžovus. Vis dėlto, jau 11-ąją minutę šeimininkai buvo nubausti, kai po puikaus Danny Welbecko reido pasižymėjo Mesutas Ozilas.

Po įvarčio "Spurs" nepasimetė ir toliau aktyviai spaudė "Arsenal" futbolininkus. Atakos prie svečių komandos vartų buvo kuriamas viena po kitos, tačiau patikimai vartus saugojo Davidas Ospina.

Antrajame kėlinyje žaidimas nepasikeikė, o "Tottenham" ir toliau diktavo sąlygas varžovams. Galiausiai 56-ąją minutę šeimininkams pavyko pralaužti "kanonierių" vartus ir Harry Kane'as išlygino rezultatą.

Per likusį laiką tiek "Arsenal", tiek "Tottenham" turėjo ne vieną puikią progą, tačiau sėkmė nusišypsojo šeimininkams. Po Nabli Bentalebo pakelto kamuolio 86-ąją minutę puikų įvartį galva pelnė H.Kane'as, savo dubliu išplėšęs pergalę.

"Tottenham" po pergalės su 43 taškais dalinasi 3-4 vietomis su "Man Utd", o "Arsenal" nukrito viena pozicija žemyn.

"Tottenham" 2 - 1 "Arsenal"

11' [0 - 1] M.Ozil

56' [1 - 1] H.Kane

86' [2 - 1] H.Kane