"Hibernian" iškovojo triuškinančią pergalę © Eurofootball.lt
Paskutinis Škotijos "Premier" lygos 11 turo mačas vyko pirmadienį - susitikime tarp turnyrinės lentelės apačioje esančio "Dunfermline" ir Edinburgo "Hibernian" triuškinančią pergalę šventė be vyriausiojo trenerio žaidžianti sostinės ekipa.

"%c00151" 0 - 4 "%c00192"
44' [0 - 1] Ivan Sproule
62' [0 - 2] Christopher Killen
89' [0 - 3] Abdessalam Ben Jelloun
90' [0 - 4] Christopher Killen

Nepaisant stratego Tony Mowbray'aus netekties "Hibernian" ekipa praėjusią savaitę sėkmingai pasirodė Edinburgo derbyje prieš "Hearts" ir įgavusi pasitikėjimo savo jėgomis dominavo susitikime su "Dunfermline", tačiau didžiąją pirmojo kėlinio dalį šeimininkus gelbėjo puikiai savo komandą gelbėjęs vartininkas Dorusas De Vriesas.

Visgi svečiai 44 minutę pagaliau atidarė įvarčių sąskaitą - gavęs Chriso Killeno perdavimo greitasis Ivanas Sproule'as išbėgo vienas prieš D.De Vriesą ir tiksliu smūgiu vartininką permetė. Po pertraukos Edinburgo ekipa toliau atakavo varžovų vartus ir nors Michaelas Stewartas pataikė į skersinį įpusėjus antrajam kėliniui jau po I.Sproule reido pasižymėjo C.Killenas.

Rungtynių pabaigoje šeimininkų komandos triuškinimą užbaigė Abdessalamas Ben Jellounas ir antrą savo įvartį pelnęs C.Killenas. "Hibernian" nugalėjo 4-0 ir iškovojęs ketvirtą sezono pergalę bei surinkęs 15 taškų pagal įvarčių santykį aplenkė "Aberdeen" ir nustūmė jį į šeštą vietą, tuo tarpu "Dunfermline" su "Dundee Utd" dalinasi paskutinę poziciją.