"Hertha" užtikrintai susitvarkė su "Dusseldorf" ekipa

Penktadienį startavo septintasis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėse vakaro rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Berlyno "Hertha", kuri namuose rezultatu 3:1 įveikė "Dusseldorf" ekipą.

Svečiai 32-ąją rungtynių minutę išsiveržė į priekį po Rouweno Henningso realizuoto 11 metrų baudinio, tačiau vos po penkių minučių rezultatą išlygino "Hertha" ekipos puolėjas Vedadas Ibiševičius.

Šeimininkai rezultatą savo naudai persvėrė dar pirmajame kėlinyje, 44-ąją minutę, kuomet itin gražiu ir tiksliu smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Javairo Dilrosunas.

"Hertha" savo pergalę įtvirtino 62-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo Vladimiras Darida.

Berlyno ekipai tai buvo trečioji pergalė iš eilės aukščiausioje šalies lygoje ir su 10 taškų ji kol kas rikiuojasi 10 vietoje. "Dusseldorf" su keturiais taškais yra 14 pozicijoje.