Herojiškas A. Doucoure įvartis nulėmė „Everton“ išlikimą „Premier“ lygoje © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame paskutiniame ir lemiamame „Premier“ lygos ture „Everton“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Bournemouth“ futbolininkus. Ši pergalė leido nulėmė „irisų“ išsigelbėjimą Anglijos pirmenybėse.

Pirmame kėlinyje nei viena nei kita komanda nesusikūrė daug pavojingų progų ir futbolininkai į pertrauką išėjo švieslentėje degant nuliams.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 57 minutę. Fantastiniu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Abdoulaye Doucoure.

„Everton“ sezoną užbaigė septynioliktoje vietoje ir atitinkamai dviem, bei penkiais taškais aplenkė dėl išlikimo iki paskutinio turo kovojusius „Leicester City“ ir „Leeds United“ futbolininkus. „Leicester“ ir „Leeds“ kitą sezoną teks žaisti antrame pagal pajėgumą Anglijos divizione.