„Hellas“ išvykoje po atkaklios kovos palaužė „Atalanta“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Veronos „Hellas“ išvykoje, rezultatu 2:1 įveikė „Atalanta“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 45+2 minutę. Įvartį į rūbinę pelnė, po gudraus Giovanni Simeone aukšto perdavimo, galva kamuolį į vartus pasiuntęs Federico Ceccherini.

Antrame kėlinyje svečiai padvigubino savo pranašumą. 55 minutę Teunas Koopermeinersas pasiuntė kamuolį į savuosius vartus ir rezultatas tapo 2:0.

Rungtynėms einant į pabaigą „Atalanta“ sugebėjo sušvelninti rezultatą. 82 minutę smūgiu galva vartininką nuginklavo Giorgio Scalvini.

Vis gi, „Atalanta“ nerado savyje jėgų išlyginti rezultatą rungtynių pabaigoje ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Po šių rungtynių „Hellas“ rikiuojasi devintoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o „Atalanta“ užima aštuntąją vietą.