„Hegelmann“ pratęsė bendradarbiavimą su L. Čerkausku ir pasikvietė izraelietį

Praėjusio sezono pradžioje prie mėlynai baltų prisijungęs Lukas Čerkauskas ir toliau rungtyniaus Kauno rajono klube. Pirmadienį klubas ir žaidėjas sutarė dėl sutarties pratęsimo.

„Kontraktą pratęsiau, nes šiame klube jaučiuosi gerai. Buvo ir kitas pasiūlymas, bet FC „Hegelmann“ projektu tikiu ir manau padariau tinkamą sprendimą. Komandos branduolys išlaikytas, kas leis ateinantį sezoną būti dar labiau konkurencingesniems. Ambicijos prieš naująjį sezoną didelės, lieka tik viena smulkmena – jas įgyvendinti“, – teigė L. Čerkauskas.

28-erių gynėjui ateinantis „Optibet A lygos“ sezonas bus aštuntasis jo karjeroje ir antrasis su Kauno rajono komanda. Pirmaisiais metais jis „Hegelmann“ gretose sužaidė 30 iš 36 rungtynių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

FC „Hegelmann“ jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui, o sausio 22 dieną sužais pirmąsias kontrolines rungtynes.

***

Prieš naująjį „Optibet A lyga“ sezoną Kauno rajono FC „Hegelmann“ pasipildė dar vienu naujoku ir sustiprino gynybos linijas. Mėlynai baltų ekipoje rungtyniaus 26 metų futbolininkas iš Izraelio Tzlilas Nehemya.

„Atvykęs čia radau geras sąlygas ir matau, kad tai augantis ir motyvuotas klubas. Jaučiuosi labai gerai ir nekantrauju pradėti ruoštis sezonui kartu su naujais komandos draugais“, – pirmojo interviu klubui metu sakė gynėjas.

Futbolininkas beveik visą savo karjerą atstovavo Izraelio aukščiausios ir antros lygos klubams ir tik pernai metais tapo legionieriumi išvykdamas rungtyniauti į Graikiją.

Savo karjerą izraelietis pradėjo Beitaro „Kiryat Gat“ klube, o vėliau rungtyniavo kitose antros lygos klubuose. 2018 metais jis kartu su Ness Zionos „Sektzia“ ekipos draugais laimėjo Izraelio antros lygos pirmenybes ir po 51 metų pertraukos iškovojo klubui kelialapį į Premier lygą.

2019 metais jį įsigijo gilias futbolo tradicijas šalyje turintis aukščiausios lygos klubas Natanijos „Maccabi“. Prieš atvykdamas į Lietuvą T. Nehemya pusmetį praleido Graikijos antros lygos „Asteras Vlachioti“ klube.

„Žinau, kad Lietuva turi daug gerų vartininkų, kurie rungtyniauja Izraelyje, taip pat žinau, kad tai nedidelė ir šalta šalis. Aš mėgstu rizikuoti, jei nerizikuosi, nieko nepasieksi, galėjau grįžti rungtyniauti į Izraelį, bet nusprendžiau priimti Kauno klubo pasiūlymą, – pasakojo T. Nehemya – Aš esu greitas ir mėgstu kontaktinį futbolą kaip ir daugelis mano pozicijos žaidėjų. Turiu sukaupęs nemažai svarbių rungtynių patirties ir manau, jog galėsiu padėti mėlynai baltiems siekti savo tikslų. Tikiu, jog mūsų laukia geras sezonas, savo ruožtu darysiu viską, kad komanda laimėtų. Manau, jog šiemet galime iškovoti vietą, kuri leistų varžytis atrankoje į Europos taures“.

FC „Hegelmann“ per žiemos perėjimų langą jau papildė 4 žaidėjai – vartininkas Rodrigo Josviakis, gynėjas Hugo Figueredo, saugas Matheusas Marcondele ir puolėjas Lazaras Sajčičius.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos