„Hegelmann“ paskutiniu šūviu neleido laimėti gargždiškiams © fchegelmann nuotr.

Rezultatyvus 9-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Laikinojoje sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Gargždų „Banga“.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 3-iąją minutę, kai greitoje atakoje po Pijaus Srėbaliaus perdavimo taiklus buvo Valdas Paulauskas. Greitu metu gargždiškiai bėgo į dar vieną ataką, tačiau iš Cesinhos perdavimo sulaukęs P. Srėbalius nepasižymėjo. Vos po minutės pavojingą smūgį kaire koja atliko Klaudijus Upstas, kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.

18-ąją minutę Leo Ribeiro suklaidino keletą varžovų bei atliko smūgį, kamuolys patogiai atšoko už baudos aikštelės ribų buvusiam Domantui Antanavičiui, pastarojo bandymas iš toli virto įvarčiu.

54-ąją minutę po puikaus Stevo Kinge perdavimo pasižymėti galėjo N. Kaderas – pastarasis bandė perkelti vartininką, tą jis padarė sėkmingai, tačiau savo ekipą išgelbėjo Antonio Lara . Kitoje atakoje pavojingai žaidė kelis varžovus suklaidinęs Vilius Piliukaitis, jo spirtas kamuolys prariedėjo šalia vartų konstrukcijos.

73-ąją minutę po pakelto kampinio galva smūgiavo P. Popescu, jo smūgį ant sustabdė ant vartų linijos buvęs Dovydas Norvilas.

Rezultatyvią ataką svečiai surengė 76-ąją minutę – daug erdvės turėjęs Matas Ramanauskas nuostabiu tolimu smūgiu savo ekipą išvedė į priekį. Susitikimo pabaigoje P. Popescu atliko pavojingą baudos smūgį, tiesa, iki tikslo šiek tiek pritrūko.

Visgi, paskutinės atakos metu svečių baudos aikštelėje kilo gaisras, kurio nugesinti nepavyko – kamuolys patogiai atšoko Hugo Figueredo, pastarojo šūvis buvo vaisingas.

Po 9-ojo turo Andriaus Skerlos auklėtiniai su 15 taškų rikiuojasi antri, savo ruožtu „Banga“ savo sąskaitoje turi 11 taškų bei užima 6-ąją poziciją.