„Hegelmann“ nukovė Telšių ekipą © E. Kniežausko nuotr.

Šio sezono „Optibet A lygos“ medalių lenktynėse dalyvaujanti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda nutraukė penkerių nelaimėtų rungtynių seriją.

Andriaus Skerlos treniruojama komanda 30-ojo turo dvikovoje išvykoje 1:0 (1:0) įveikė 9-oje pozicijoje besirikiuojantį Telšių „Džiugą“.

Svečiai aktyviai pradėjo susitikimą ir pirmosiomis minutėmis turėjo puikią progą pasižymėti. Baudos aikštelėje kamuolys labai dėkingai atšoko Lazarui Sajčičiui, kurio smūgį į tolimąjį vartų kampą atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Su apsaugine veido kauke žaidęs vartų sargas dar ne sykį žaidė užtikrintai ir matė, kaip jo komandos draugai tolimais smūgiais tikrina Igno Plūko budrumą. Vis dėlto 45-ąją minutę V. Šarkauskas buvo priverstas kapituliuoti.

Į priekį prasiveržęs Klaudijus Upstas surado visiškai laisvą Alexą Souzą, kuris atliko precizišką smūgį ir džiaugėsi 6-uoju įvarčiu šiemet.

Antrame kėlinyje „Džiugas“ turėjo vieną puikią progą – po perdavimo iš dešiniojo krašto Maksymas Pyrogovas smūgiavo vienu lietimu, tačiau komandą išgelbėjo I. Plūkas. V. Šarkauskas taip turėjo darbo: jam teko atremti K. Upsto bei Augustino Klimavičiaus smūgius.

„Hegelmann“ ekipa atsilaikė ir su 53 taškais į rinktinių pertrauką žengia būdama 2-oje vietoje, „Džiugo“ kraityje lieka 19 taškų.