„Hegelmann“ namuose neįveikė „Riterių“ © S. Čirbos nuotr.

„Optibet A lygos“ 35-ajame ture buvo užfiksuotos dar vienerios lygiosios – šį kartą komandos be įvarčių sužaidė Kaune.

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa susidūrimą su Vilniaus „Riteriais“ baigė be įvarčių – 0:0.

Pirmosiomis minutėmis iniciatyvą siekė perimti svečiai iš Vilniaus, kuriems pavyko atlikti keletą smūgių, tačiau tiek jie, tiek pakelti kampiniai vaisių nedavė.

„Hegelmann Litauen“ ekipa kartą buvo itin arti įvarčio: Klaudijus Upstas puikiai suklaidino varžovą ir atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą – kamuolys atsimušė į skersinį.

Netrukus vartų konstrukciją sudrebino ir „Riterių“ puolėjas Gytis Paulauskas, kurio galingas šūvis galėjo tapti antruoju įvarčiu šiemet. Kiek vėliau Mindaugo Grigaravičiaus tolimą smūgį atrėmė Ignas Plūkas.

Antrame kėlinyje iniciatyva ilgą laiką priklausė šeimininkams, kurie kėlė daug kampinių ir atliko nemažai aštrių perdavimų. Po vieno iš jų Vilius Armanavičius pavojingai smūgiavo galva, tačiau „Riterius“ išgelbėjo patikimas Armanto Vitkausko žaidimas.

Sostinės klubas varžovams šturmo surengti neleido ir išsiskyrė geresniu žaidimu. Po Marko Pavlovskio perdavimo Aleksandras Levšinas nepasinaudojo gera situacija ir mušė pro šalį, o nuo kitų bandymų apsigynė gynėjai.

„Riteriai“ su 43 taškais net 16-ąjį kartą sužaidė lygiosiomis, o 52 taškus turinti „Hegelmann Litauen“ komanda liko 5-oje vietoje – kito sezono UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose žais „Panevėžys“.