„Hegelmann“ gretose – vidurio saugas iš Vokietijos

„Hegelmann“ ekipa toliau rimtai ruošiasi svarbiausioms šio sezono kovoms.

Komandai liko šešerios rungtynės „Optibet A lygoje“ bei Hegelmann LFF taurės pusfinalio dvikova su „Panevėžio“ futbolininkais. Likusioms kovoms mėlynai balti sulaukė pastiprinimo – komandą papildė 25-erių metų vokietis Leif Estevez Fernandez.

27-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėsiantis L. Estevezas pasidžiaugė galimybe prisijungti prie mėlynai baltų ekipos. „Aš esu labai laimingas būdamas čia. Į Kauną atvykau prieš savaitę, man labai patinka šis miestas, o čia yra labai gražių tiek naujų, tiek ir senų pastatų, kurie atskleidžia šalies kultūrą“, – pokalbį pradėjo naujasis „Hegelmann“ komandos narys.

„Nuo pat pirmosios treniruotės mane komanda priėmė labai svetingai. Futbolininkai ir trenerių štabas yra lyg viena šeima“, – apie puikią atmosferą komandoje kalbėjo L. Estevezas. Komandos naujokas buvo paklaustas ir apie savo kelią karjeroje iki persikėlimo į mėlynai baltų ekipą.

„Žaidžiau savo gimtojoje Vokietijoje „Pfullendorf II“ klube, tada išvykau į Jungtines Amerikos Valstijas, ten teko rungtyniauti koledžo „Winthrop Eagles“ ekipoje, po šios karjeros stotelės vėl grįžau į gimtąją šalį, o dabar esu čia“, – apie skirtingus klubus savo karjeroje papasakojo futbolininkas.

Saugo pozicijoje įprastai žaidžiantis vokietis pripažino, kad keletą savaičių yra be žaidybinės praktikos, tačiau tikisi kuo greičiau padėti komandai. „Keletą savaičių esu be žaidybinės praktikos, nes neturėjau galimybės rungtyniauti, bet jaučiuosi gerai, turėjau puikią treniruočių savaitę „Hegelmann“ klube“, – teigė L. Estevezas. „Noriu padėti komandai kovoti dėl pergalių ir pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – pozityviai pokalbį užbaigė 25-erių metų ekipos naujokas.

Tiek L. Estevezas, tiek ir visa „Hegelmann“ komanda laukia jūsų palaikymo jau rytoj vyksiančiose rungtynėse su FA „Šiauliais“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos