"Hearts" prašo ištirti teisėjo sprendimą © Eurofootball.lt
Edinburgo "%c00219" klubas išsiuntė laišką Škotijos futbolo asociacijai, prašydami ištirti skandalingą teisėjo H.Dallaso sprendimą mače su "%c00121" paskutinę minutę skirti labai abejotiną 11 metrų baudinį. Sėkmingai realizavę baudinį mačą rezultatu 2-1 laimėjo "Rangers".

Incidentas įvyko besibaigiant antrajam kėliniui, kai "Hearts" žaidėjas Lee Milleris kovojo dėl kamuolio su graiku Kyrgiakosu. Pastarasis nugriuvo ir apeliavo į teisėją, kad buvo pražanga. Teisėjas H.Dallasas, pasitaręs su šoniniu teisėju Andy Davisu nusprendė, kad pražanga buvo ir skyrė baudinį.

Iškart po to "Hearts" legionierius iš Lietuvos %p02632 užsipuolė šoninį teisėją ir buvo pašalintas iš aikštės. Kovo 15-ąją jo laukia drausmės komiteto posėdis, kuriame lietuvis gali susilaukti rimtų nuobaudų.

"Šiandien futbolo klubas "Hearts" paprašė Škotijos futbolo asociacijos prezidento sąžiningai ištirti paklausimą dėl chaotiškai pasibaigusių trečiadienio rungtynių su "Rangers" ",- sakoma klubo pranešime. Visgi klubo atstovai neigia, kad bus prašoma rungtynes peržaisti.