"Hearts" į pergalę vedė pirmą įvartį įmušęs S.Mikoliūnas © Eurofootball.lt
Penki susitikimai šeštadienį vyko Škotijos "Premier" lygoje. Trečią pergalę iš eilės čempionate iškovojo Edinburgo "%c00219" klubas, kurio gretose rungtyniavo du lietuviai - Marius Kižys gavo progą debiutuoti, o %p02632 dar kartą sužaidė puikiai ir buvo išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju.

"Hearts" antrą kartą iš eilės susitiko su "Kilmarnock", ir po apmaudžių lygiųjų praėjusią savaitę taurės rungtynėse Edinburgo klubas dabar namuose iškovojo įtikinamą pergalę trijų įvarčių persvara.

Visas rungtynes žaidęs Mikoliūnas vėl rungtyniavo sėkmingai ir prisidėdavo beveik prie kiekvieno "Hearts" sukurto išpuolio. 13 minutę po J.McAllisterio perdavimo lietuvis atsidūrė vienas prieš vartininką ir jį apžaidęs pasiuntė kamuolį į vartus taip pelnydamas pirmąjį savo įvartį komandai.
S.Mikoliūnas muša įvartį (Nuotr. SNS)

Po vienuolikos minučių "Hearts" padvigubino savo persvarą - Mikoliūnas prasiveržė dešiniu kraštu, atidavė kamuolį Neilsonui, šis bandė perduoti jį į baudos aikštelę ir varžovų gynėjas J.Fowleris netyčia įsimušė į savo vartus. Šeimininkai pergalę užtvirtino L.Millerio įvarčiu 67 minutę, ir rezultatui tapus aiškiu komandos treneris 73-ąją minutę į aikštę išleido ir Marių Kižį.

Prieš susitikimą devyniems tūkstančiams žiūrovų, susirinkusių Tynecastle stadione, buvo pristatytas naujasis "Hearts" klubo savininkas Vladimiras Romanovas, tuo tarpu ekipos naujokas %p02492 vis dėlto rungtynėms registruotas nebuvo ir jas stebėjo iš centrinės tribūnos.

Po šios pergalės "Hearts" iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo trečioje vietoje esančio miesto kaimyno "Hibernian", pralaimėjusio "Rangers" komandai rezultatu 0-3, be to padidino persvarą prieš laipteliu žemiau esantį "Aberdeen", kuris išvykoje 1-2 nusileido mače prieš "Dunfermline" klubą, žaidusį be Andriaus Skerlos.

Kitose dienos rungtynėse "Dundee" namuose iškovojo svarbią pergalę rezultatu 2-1 palaužęs "Motherwell", o dviejų autsaiderių dvikovą laimėjo "Dundee Utd", išvykoje 0-2 įveikęs "Livingston".