"Hamburger" suklupo namuose © Eurofootball.lt
Šeštadienį Bundesligoje prasidėjo 31-ojo turo kovos ir buvo sužaisti septyni susitikimai. Centrinis turo mačas tarp "Hamburger" ir "Bayer" klubų baigėsi Leverkuzeno ekipos pergale svečiuose rezultatu 2-0. Šis "Hamburger" pralaimėjimas labai sukomplikavo klubo šansus iškovoti Bundesligos čempionų titulą, kadangi atsilikimas nuo "Bayern" išliko nepakitęs – keturi taškai, be to Miuncheno ekipa yra žaidusi vienu maču mažiau.

Pirmąją progą šiame mače turėjo šeimininkai, kai 7-ąją minutę po tikslaus S.Barbarezo perdavimo pavojingai smūgiavo Ailtonas, tačiau "Bayer" ekipą išgelbėjo virpstas. Jau tą pačią minutę "Bayer" surengė pirmąją savo ataką ir išsiveržė į priekį – po puikaus D.Berbatovo perdavimo įvartį pelnė saugas S.Roflesas, kuriam tai buvo jau trečiasis įvartis per pastaruosius tris mačus. Dar iki pertraukos "Hamburger" turėjo nevieną progą įmušti, tačiau puikiai žaidęs "Bayer" vartininkas J.Buttas išsaugojo savo vartus "sausus".

Po pertraukos šeimininkai ir toliau dominavo aikštėje, tačiau niekaip nesugebėjo įmušti. Tai kur kas geriau sekėsi daryti svečiams, kurie mačo pabaigoje surengė sėkmingą kontrataką, padvigubino rezultatą bei užtvirtino savo pergalę. Nors ir ilgiau kontroliavę kamuolį bei net 33 kartus smūgiavę į vartus, Hamburgo futbolininkai turėjo pripažinti "Bayer" pergalė, kuri Leverkuzeno klubui buvo jau penktoji iš eilės.

Iškovoti trys taškai leido "Bayer" ekipai šoktelėti į penktąją poziciją, kadangi jų artimiausi konkurentai "Hertha" svečiuose nepajėgė įveikti pastaruoju metu nesėkmingai rungtyniaujančios "Gladbach" ekipos – mačas baigėsi lygiosiomis 2-2, o "Gladbach" ekipai tai buvo vos ketvirtasis taškas per paskutinius penkis mačus.

Sezonui artėjant į pabaigą dar vieną pergalę sugebėjo iškovoti "Koln" ekipa, kuri namuose 3-1 įveikė kitą autsaiderę "Duisburg". Tačiau šis laimėjimas nepadėjo Kiolno klubui pabėgti iš iškritimo zonos, kadangi šiame ture pergales sugebėjo iškovoti ir kiti autsaideriai – "Wolfsburg" svečiuose minimaliu skirtumu įveikė "Arminia", tuo tarpu "Kaiserslautern" vienuolikė tokiu pačiu rezultatu palaužė "Hannover".

Visi turo rezultatai

"%c00024" 0 – 2 "%c00008"
8` [0 – 1] Simon Rolfes
77` [0 – 2] Paul Freier

"%c00014" 1 – 0 "%c00088"
39` [1 – 0] Daniel Halfar

"%c00256" 3 – 1 "%c00258"
37` [1 – 0] Albert Streit
62` [2 – 0] Markus Feulner
79` [2 – 1] Abdelaziz Ahanfouf
80` [3 – 1] Lukas Podolski

"%c00100" 2 – 1 "%c00208"
18` [1 – 0] Florian Kringe
29` [1 – 1] Marek Nikl
77` [2 – 1] Florian Kringe

"%c00027" 0 – 2 "%c00257"
59` [0 – 1] Alexander Meier
61` [0 – 2] Ioannis Amanatidis

"%c00210" 0 – 1 "%c00011"
45` [0 – 1] Miroslav Karhan (11m.)

"%c00103" 2 – 2 "%c00105"
10` [1 – 0] Sofian Chahed (į savo vartus)
16` [1 – 1] Yildiray Bastürk
82` [2 – 1] Thomas Broich
87` [2 – 2] Niko Kovac