"Hamburger" grįžta į kovą dėl titulo © Eurofootball.lt
Iki nacionalinių Vokietijos futbolo pirmenybių pabaigos likus devyniems turams į kovą dėl titulo vėl sugrįžo intriga – sekmadienį vakare "Hamburger" namuose 3-0 pasiekė pergalę prieš "Kaiserslautern" klubą ir sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio "Bayern" jau iki šešių taškų.

Mačas Hamburge prasidėjo 75 minutėmis vėliau negu buvo numatyta, kadangi ant stadiono stogo buvo daug sniego ir teisėjas neleido pradėti varžybų. Tai labai supykdė "Kaiserslautern" trenerį W.Wolfą, nes apie šią problemą buvo žinoma jau sekmadienio ryte, tačiau sniegas nuo stadiono stogo nuvalytas nebuvo ir dėl atidėto mačo "Kaiserslautern" komanda pavėlavo į lektuvo reisą. "Hamburger" atstovų teigimu, mačo teisėjas įspėjo, kad sniegas turi būti nuvalytas jau sekmadienio ryte, tačiau šiam darbui atlikti pasikviestas helikopteris problemos neišsprendė, todėl iki mačo pradžios stadionas nebuvo paruoštas rungtyniauti. Laimei iš kėblios situacijos išgelbėjo Hamburgo gaisrinė tarnyba, kuri sutvarkė stadiono stogą ir mačas pagaliau prasidėjo.

Pirmoji varžybų dalis nebuvo labai aktyvi, todėl po pertraukos šeimininkų treneris T.Dollas bandė pagyvinti žaidimą ir vietoje N.Takaharos išleido B.Lauthą, o G.Demelis pakeitė R.Wicky. Netrukus šie keitimai pasiteisino ir 55-ąją minutę po atakos, kurioje dalyvavo abu po keitimo pasirodę futbolininkai, "Hamburger" ekipa išsiveržė į priekį. Jau po šešių minučių į svečių vartus krito dar vienas įvartis – R.van der Vaartas skersavo kamuolį į baudos aikštelę, S.Barbarezas nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus, tačiau jam "padėjo" svečių gynėjas, kuris galva nuginklavo savo vartininką ir uostamiesčio persvara padvigubėjo. Mačo pabaigoje "Hamburger" pelnė ir trečiąjį įvartį, kai po abejotino vienuolikos metrų baudinio pasižymėjo R.van der Vaartas.

Kitoje vakaro dvikovoje susitiko "Schalke" ir "Eintracht" klubai. Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo šeimininkai, o Gelsenkircheno ekipos gretose pasižymėjo S.Larsenas ir E.Sandas. Didžiąją dalį sezono "Schalke" nesikišo į lyderių kovą, tačiau sėkmingai rinko taškus, išnaudojo lyderių trejeto nesėkmes ir po šios pergalės klubas pagaliau pakilo į trečiąją poziciją, kuri suteikia galimybę kovoti Čempionų lygos atrankoje. Po žiemos pertraukos "Schalke" demonstruoja puikią sportinę formą - per aštuonis antrojo rato susitikimus jie iškovojo šešias pergales ir du kartus sužaidė lygiosiomis. Nuo pirmaujančio "Bayern" klubo "Schalke" atsilieka aštuoniais taškais, tačiau jau kitą savaitgalį šis skirtumas gali dar labiau sumažėti, kadangi šios dvi ekipos susikaus tarpusavio dvikovoje Miunchene.

Sekmadienio statistika

"%c00024" 3 – 0 "%c00014"
55` [1 – 0] Benjamin Lauth
61` [2 – 0] Fabian Schönheim (į savo vartus)
86` [3 – 0] Rafael van der Vaart (iš 11m. baudinio)


"%c00015" 2 – 0 "%c00257"
52` [1 – 0] Sören Larsen
90` [2 – 0] Ebbe Sand