H. Robsonas-Kanu: pasiūlymus man siunčia komandos iš viso pasaulio

Velso rinktinėje blizgantis Halas Robsonas-Kanu šiuo metu neturi kontrakto su jokia komanda, o jo pasirodymas  Europos čempionate atkreipė ne vieno klubo dėmesį – pasak žaidėjo, dabar sutartis jam siūlo ekipos iš viso pasaulio.

27-erių metų puolėjas iki šios vasaros 12 metų praleido „Reading“ ekipoje, tačiau šiemet nusprendė pakeisti klubą ir nepratęsė sutarties su buvusia komanda. Nors pačio žaidėjo teigimu, jis turėjo pasiūlymų ir prieš Europos pirmenybes, jo sprendimas palaukti atnešė dividentų – po sėkmingo žaidimo čempionate, susidomėjimas Velso rinktinės žaidėju yra daug didesnis nei anksčiau.

„Gaunu pasiūlymus iš klubų visame pasaulyje. Aš neslėpiau, kad norėčiau žaisti „Premier“ lygoje ir jei tai bus geriausia vieta man, aš pasirinksiu klubą būtent iš šios lygos. Žinau, kad praeityje manimi domėjosi didesni klubai, tačiau iki šiol man dėl vienokių ar kitokių priežasčių į juos nepavyko persikelti, tad spendimas nepasirašyti sutarties iki pat Europos pirmenybių pabaigos yra geriausias mano karjeroje“, - BBC Sport teigė valas.

Robsonas-Kanu taip pat įsitikinęs, kad faktas, jog jis į pirmenybes atvyko be ekipos buvo per daug išpučiamas, o dabar jo galvoje yra tik mintys apie mačą su portugalais.

„Juokinga, kad dauguma žmonių tai pateikė, kaip svarbų dalyką. Aš turėjau pasiūlymų ir prieš pirmenybes. Gerų pasiūlymų ir progresuojančių klubų, tačiau nusprendžiau palaukti čempionato pabaigos. Mes esame viename iš didžiausių turnyrų, tad pasaulinio lygio žaidėjų turi kiekviena rinktinė. Aš tuo mėgaujuosi ir bandau išnaudoti suteiktą galimybę. Mes kaip komanda atiduosime viską ką turime geriausio ir žiūrėsime kur tai mus nuves.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos