H. Maguire‘as atvedė „Man Utd“ į FA taurės pusfinalį © AFP nuotr.

Šeštadienį FA taurėje sužaistos vienintelės ketvirtfinalio rungtynės.

Bilietą į pusfinalį po dramatiškos kovos iškovojo „Manchester United“ ekipa. Ji išvykoje per pratęsimo 2:1 palaužė „Norwich City“.

Pirmasis įvartis krito 51-ąją minutę – pasižymėjo Odionas Ighalo. Visgi „Norwich“ 75-ąją atstatė lygybę.

Pagrindiniam laikui skaičiuojant paskutines minutes, „Norwich“ patyrė tikrą smūgį – iš aikštės buvo pašalintas Timmas Klose.

Beveik visą pratęsimą „kanarėlėms“ pavyko atlaikyti „Man Utd“ atakas, tačiau 118-ąją minutę Harry Maguire‘as galiausiai pasiekė pergalingą įvartį.

Straipsnio įvertinimas: 11 1
  • D.

Vos 3 žaidėjai buvo 11tuke, iš tų kurių žaidė starto 11 PL'e prieš tais rungtynes. Rungtynėse buvo akivaizdus dominavimas MU klubo, tą rodo ir statistika pagal flashscore smūgiai 35 pries 12. Kampai 12- 2 ir t.t. Laiko klausimas jautės, kada bus laimėtos rungtynės, ypatingai kai raudoną gavo, pratęsimas jau aišku buvo kuo baigsis. Geriausias rungtynių žaidėjas išrinktas Harry Maguiras, kaip anglų komentatoriai sakė, centro ginėjas su centro puolėjo įgūdžiais 😀

• 11
  • 5 (IP: 3bb60a050)

Reikia imti taure!

• 4
  • Gerard
    LaisvasVejas

man utd toks beviltiskas kad vos laimejo pries norwitcha kuris buvo vienu zaideju maziau

Pripažinkime, kad MU startavo antru sąstatu, nes reikia taupytis. Ir svarbiausia kitas etapas, o ne kaip žaidė šnd.