H. Kane'o netekusi „Tottenham“ ekipa kapituliavo prieš „Liverpool“ © Imago-Images nuotr.

Ketvirtadienio vakarą įvyko centrinės Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynės.

Londono „Tottenham“ namuose turėjo pripažinti „Liverpool“ pranašumą – Jurgeno Kloppo auklėtiniai rungtynes laimėjo rezultatu 3:1.

Heung-Min Sonas jau 3-ąją minutę pasiuntė kamuolį į „Liverpool“ vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota minimali nuošalė.

„Liverpool“ smūgį varžovams sudavė prieš pat pertrauką – jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasižymėjo Roberto Firmino.

Įdomu tai, kad „Tottenham“ antrajame kėlinyje vertėsi be savo lyderio Harry Kane'o, kuris po susidūrimo su Thiago ilgai gulėjo ant vejos, tačiau kėlinį užbaigė, vis tik po pertraukos buvo pakeistas.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 47-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą, tačiau vos po poros minučių Pierre'as–Emile'as Hojbjergas puikiu smūgiu sušvelnino „pentinų“ atsilikimą.

56-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Mohamedas Salah, tačiau VAR atšaukė ir „Liverpool“ ekipos įvartį.

Vis tik svečiai savo pasiekė – 65-ąją minutę pasižymėjo Sadio Mane.

Ši pergalė leido „Liverpool“ pakilti į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją.