H. Kane'o ir G. Bale'o vedamas „Tottenham“ neturėjo vargo su „Crystal Palace“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos 27-ojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo Londono „Tottenham“ ekipa, kuri rezultatu 4:1 susitvarkė su „Crystal Palace“.

„Pentinai“ į priekį išsiveržė 25-ąją minutę po Garetho Bale'o įvarčio, tačiau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą išlygino Christianas Benteke.

Vis tik antrajame kėlinyje aikštėje dominavo „Tottenham“, o šeimininkus į priekį 49-ąją minutę dar kartą išvedė G. Bale'as.

52-ąją minutę šeimininkų pranašumą padvigubino Harry Kane'as, kuris 76-ąją minutę dar vienu įvarčiu įtvirtino savo komandos pergalę.

Po šios pergalės „Tottenham“ bent trumpam šoktelėjo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.