H. Kane'as: tikiuosi, kad pavyks pelnyti daugiau įvarčių © ZUMAPRESS.com nuotr.

Futbolo klasiką „Wembley“ stadionui ir visam pasauliui padovanojusią akistatą tarp amžinųjų varžovų - Vokietijos ir Anglijos rinktinių - laimėjo „Trys liūtai“. Du įvarčius antrame kėlinyje pelnę anglai supakavo vokiečių lagaminus ir išsiuntė juos namo.

86–ąją susitikimo minutę J. Grealisho perdavimo sulaukęs H. Kane'as pelnė įvartį ir padvigubino anglų persvarą iki rezultato – 2:0. Vokietijai nesugebėjus stebuklingai išsigelbėti, anglai šventė pergalę. Jų radare - ketvirtfinalis, o ten laukia Ukraina.

Pirmąjį savo čempionato įvartį pelnęs H. Kane'as po rungtynių komentavo:

„Puikus vakaras su nuostabiu rezultatu. Įvarčių reikėjo laukti ilgai, bet jie krito ir tai svarbiausia. Dar vienos rungtynės, kai varžovai nesugebėjo pelnyti įvarčių į mūsų vartus. Tikimės, kad pavyks pakartoti rezultatą ketvirtfinalyje ir sugrįžti į „Wembley“ pusfinaliui.“

„Puolėjas turi būti visada pasiruošęs realizuoti atliktą gerą perdavimą ar susikurtą progą. Kiekvienas puolėjas nori pelnyti įvarčius, todėl džiaugiuosi, kad man pavyko pasižymėti savo komandos naudai. Labai tikiuosi, kad pavyks jų pelnyti daugiau kituose etapuose. Ši pergalė suteiks mums dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Dabar negalime sustoti, nes norime žengti iki finalo“, - pridūrė Anglijos rinktinės žaidėjas. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė