H. Ben Arfa vedamas "Nice" atsitiesė po praleisto įvarčio ir įveikė "Angers"

Šį vakarą sužaistas pirmasis 21-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimas, kuriame į kovą stojo dvi dėl prizinių vietų kovojančios ekipos - "Nice" bei "Angers".

Antrąją poziciją užimantys Anžė futbolininkai rungtyniavo išvykoje, tačiau pirmieji išsiveržė į priekį. Jiems tai pavyko padaryti po tikslaus Pierricko Capelle, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Romainas Saissas, smūgio pirmojo kėlinio viduryje.

Beveik visą likusį rungtynių laiką abiejų ekipų snaiperiai tylėjo ir atrodė, jog svečiai išsiveš tris taškus. Vis dėlto, 80-ąją minutę 11 metrų baudinio stojo mušti Hatemas Ben Arfa.

"Nice" lyderiui savo progą sėkmingai realizavus dar vienas baudinys buvo uždirbtas po keturių minučių. Ben Arfa nuo 11 metrų žymos neklydo ir pelnęs antrąjį įvartį išvedė šeimininkus į priekį.

Nicos komandai per likusį laiką pavyko išlaikyti persvarą ir šios pergalės dėka ji bent iki rytojaus pakilo į trečiąją vietą, kuomet "Angers" nuo antrojo laiptelio gali nustumti "Monaco".

"Nice" 2 - 1 "Angers"
[0-1] 24' Pierrick Capelle
[1-1] 80' Hatem Ben Arfa (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 84' Hatem Ben Arfa (iš 11 metrų baudinio)

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>