G.Reklaitis: "Bayern" ir "Barcelona" poroje lemiamu faktoriumi gali tapti treneriai

UEFA Čempionų lyga artėja link kulminacijos. Antradienį ir trečiadienį įvyks pirmosios pusfinalio rungtynės, kurios žada išskirtinę intrigą.

Lankomiausias šalies futbolo naujienų portalas „Eurofootball.lt“ paprašė „Viasat Sport Baltic“ komentatoriaus Gedimino Reklaičio pasidalinti savo įžvalgomis apie abejas Senojo žemyno turnyro pusfinalio poras.

Turino „Juventus“ – Madrido „Real“

„Senoji sinjora“  šioje poroje turi vieną neabejotiną privalumą – galimybę „pasitaupyti“ nacionaliniame čempionate. Žinant, kokia dabar sezono stadija, tas papildomas poilsis reikalingas kiekvieno futbolininko organizmui. Bet vertinant kitus šios poros aspektus, pranašumą turi „Real“ – pradedant didesniu potencialu daugelyje pozicijų ir baigiant Cristiano Ronaldo, kuris atrodo pagavęs naują bangą.

Labai gaila, kad „Juventus“ gretose trūks Paulio Pogba, nes jis būtų serijai pridėjęs papildomų prieskonių. Faktas, kad ir be jo aikštės viduryje virs atkaklios kovos, bet galima prognozuoti, jog abiejose rungtynėse „pirmu numeriu“ žais „Real“. Nesakau, kad „Juventus“ visiškai neturi šansų, bet logika diktuoja rinktis dabartinius čempionus. Tiesa, pergalė bus sunki, o gal net teks vadinti ją išvargta.

„Barcelona“ – Miuncheno „Bayern“

Neįtikėtina porelė ir neįtikėtinai gaila, kad per šias dvikovas nepamatysime pačių pačiausių žvaigždžių. Žinoma, kalbu apie nuostolius „Bayern“ stovykloje. Arjenas Robbenas, Franckas Ribery, Davidas Alaba šiam pusfinaliui pridėtų pačių gražiausių potėpių. Šią akimirką atrodo, kad būtent šios poros laimėtojas taps ir Čempionų lygos nugalėtoju.

Kas laimės pusfinalį? Jei „Bayern“ galėtų sužaisti keturis kėlinius taip, kaip sužaidė kėlinį su „Porto“, abejonių nekiltų. Kita vertus, „Barcelona“ šiuo metu irgi skraido kitoje galaktikoje, ką gali patvirtinti „Cordoba“. Keista, bet „Bayern“ ir „Barcelona“ per paskutinius susitikimus nežaisdavo lygiai, o viena kitą triuškindavo.

Ar gali pasikartoti toks scenarijus? Visiškai įmanoma, jei „Barcos“ trigalviui puolimo slibinui per pirmas rungtynes iš burnos pradėtų sklisti atvira liepsna. Tai įmanoma, bet lygiai taip pat įmanoma, kad tą patį demonstruos nukraujavusi, bet vis dar elitinė bavarų gvardija. Kažkodėl kirba mintis, kad viską gali nuspręsti taktinė trenerių ir buvusių komandos draugų Pepo Guardiolos ir Luiso Enriques dvikova. Čia statyčiau už Guardiolą. 51 proc., kad į finalą pateks „Bayern“.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...