"Granitas" parodė charakterį ir išplėšė lygiąsias prieš "Spyrį" (VIDEO)

Nuo 25-os minutės mažumoje rungtyniavę bei dviejų įvarčių deficitu atsilikę „Klaipėdos granito“ futbolininkai parodė charakterį ir išplėšė lygiąsias. 28-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo rungtynėse namuose Gedimino Jarmalavičiaus treniruojama ekipa sužaidė 2:2 (0:2) su Kauno „Spyriu“.

2015 metų sezone „Klaipėdos granitui“ taip ir nepavyko įveikti čempionato debiutantų. Kauniečiai penktą kartą sužaidę lygiosiomis, vis dar lieka penkti, savo ruožtu, uostamiesčio klubas, surinkęs 24 taškus, žengia aštuntoje pozicijoje.

Šeimininkams rungtynių pradžia susiklostė tragiškai: per pora minučių buvo praleisti du įvarčiai, o 25-ą minutę Klaipėdos vienuolikė žaidė mažumoje.

6-ą ir 7-ą minutę „Spyrio“ ekipa surengė rezultatyvias atakas, kurių autoriais tapo Dmitrijus Rekišas ir Rokas Krušnauskas. Baltarusis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus po to paties R. Krušnausko perdavimo, o į Kauno klubą grįžęs puolėjas puikiu smūgiu iš toli nuginklavo vartininką.

Dar skaudžiau klaipėdiečiams smogė teisėjo sprendimas už paskutinės vilties pražangą iš aikštės pašalinti Vilį Grigaitį. Per likusį kėlinio laiką klaipėdiečiai atrodė itin prastai, o Tadui Norbutui teko ne kartą gaudyti kamuolius po tolimų oponentų smūgių.

Tačiau po pertraukos į aikštę sugrįžo visai kitas „Klaipėdos granitas“. Šeimininkai tuoj pat užvaldė aikštės vidurį, tačiau pusę kėlinio pavojingų atakų nesukūrė.

Iš pirmo žvilgsnio išpuolis, kuris įvyko 68-ą minutę taip pat neatrodė daug žadantis, bet būtent jo metu granitiečiai sušvelnino rezultatą. Juro Pejičius puikiai smūgiavo iš toli, o kamuolys atsimušęs nuo skersinio įlėkė į vartus.

Šeimininkų sirgalių džiaugsmui po minutės rezultatas buvo lygus. Baudos aikštelėje Deividas Mikelionis nepasiekė kamuolio, tad Mariui Papšiui beliko jį pasiųsti į tuščius vartus.

Dvikovos pabaigoje „Spyrio“ ekipa pabudo iš miego ir buvo arčiau pergalės. Visgi vienu iš mačo didvyrių tapo T. Norbutas. Vartininkas atrėmė pavojingus D. Rekišo ir po keitimo aikštėje pasirodžiusio Ernesto Mickevičiaus smūgius, padėdamas komandai išsaugoti lygų rezultatą.

Paskutinėmis minutėms šeimininkų gynyba braškėjo, tačiau G. Jarmalavičiaus kariaunai pavyko atsilaikyti ir pasiekti kovingas lygiąsias.