Graikės sudaužė merginų rinktinę © lff.lt nuotr.

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė antrosiose atrankos į Europos čempionatą rungtynėse patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:5, nusileidus grupės favoritei Graikijos rinktinei.

Keturis įvarčius graikėms pavyko pelnyti pirmajame rungtynių kėlinyje. Antrajame kėlinyje lietuvių varžovės taip pat turėjo žaidybinę iniciatyvą, tačiau mūsiškės susikūrė daugiau savo progų atakoje. Viena iš jų 66 minutę buvo paversta įvarčiu, kurio autorė – Meida Proscevičiūtė.

77 minutę graikės įmušė savo penktąjį įvartį, kuris tapo paskutiniu rungtynėse. Varžovės žaidė dešimtyje nuo 88 minutės, tačiau dėkingų progų Skaistei Petrauskaitei ir Dovilei Dockaitei realizuoti nepavyko.

Spalio 26-ąją lietuvės Dobričiuje užbaigs pasirodymą atrankos turnyre. Tatjanos Veržbickajos treniruojama komanda dėl trečiosios vietos grupėje rungsis prieš Kazachstano bendraamžes.

Rungtynių statistika: Graikija – Lietuva 5:1 (4:0)

Dobričiaus „Družba“ stadionas, teisėja – Catarina Campos (Portugalija)

Įvarčiai: 17 min. Eleftheria Plakia, 20 min. Vasiliki Giannaka, 24 ir 45+2 min. Nikoleta Kalesi, 77 min. Maria Gkouni Papaioannou (Graikija); 66 min. Meida Proscevičiūtė (Lietuva)

Įspėtos: 85 min. Georgia Pavlopoulou (Graikija); 30 min. Meida Proscevičiūtė, 80 min. Neonila Ivanovskaja (Lietuva)

Pašalinta: 88 min. Georgia Pavlopoulou (Graikija)

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Ineta Šukštulytė (73 min. Gabrielė Vildžiūnaitė), Laura Kubiliūtė, Alina Špakovskaja, Austė Bernotaitė, Alina Špakovskaja, Deimantė Bikutė (84 min. Gintarė Raznauskaitė), Eitvydė Partikaitė, Rusnė Makarevičiūtė, Tereza Romanovskaja, Dovilė Dockaitė, Neonila Ivanovskaja (83 min. Adriana Alekberovaitė), Meida Proscevičiūtė (73 min. Skaistė Petrauskaitė). Atsargoje: Erika Šupelytė, Evelina Ščerbavičiūtė, Donata Švarcaitė, Ligita Toropovaitė, Iveta Inčytė.