Graikai įkvėpti turkų sėkme © Eurofootball.lt
Kai Turkijos nacionalinė rinktinė baigė 2002 metų pasaulio čempionatą trečioje vietoje, pavydūs graikų žvilgsniai iš kito Egėjo jūros kranto persekiojo turkus. Tačiau, gero Graikijos rinktinės trenerio, Otto Rehhagelo, darbo dėka, Graikija pirmą kartą po 1980 metų pateko į Europos čempionatą. Labai tikėtina, kad graikai gali pasekti turkų pėdomis.

“Į Portugaliją mes važiuojame ne ilsėtis, o stipriai dirbti ir šiek tiek nustebinti žiūrovus” – sako Graikijos komandos centro gynėjas Ioannis Goumas.

Graikijos rinktinės žaidėjai, tokiose aukšto rango varžybose patirtimi tikrai pasigirti negali, bet vieningai nusiteikę, pilni noro nugalėti, jie gali daug daugiau.

“Mes esame labai draugiškoje atmosferoje ir mano komandos žaidėjai išmoko kaip naudingai žaisti komandoje – mes esame visi už vieną ir vienas už visus” – sako Graikijos rinktinės treneris Rehhagelas.

Po dvejų pirmų iš eilės pralaimėtų rungtynių, kvalifikaciniame Europos čempionato etape, treneris pasakė savo žaidėjams, kad reikia atsikratyti jau beveik prilipusios nevykėlių etiketės. Šį uždavinį jie įvykdė sėkmingai - laimėjo visas likusias šešias rungtynes ir pateko į Europos čempionatą.

Patekimas į Europos čempionatą svarbus reiškinys Graikijos futbole. Tačiau treneris Otto Rehhagelo labai rimtai žvelgia į ateitį.

“Mes turime investuoti daugiau pinigų, kad išugdytume naujus talentus. Turime statyti labai tvirtus pamatus, kad ateityje turėtume kuo džiaugtis" – sako Rehhagelas. – "O dabar turime labai puikų šansą, svajonėms išsipildyti" – pridūrė treneris.

Europos čempionatą graikai pradės rungtynėmise su šeimininke, viena iš favoričių laikoma Portugalijos rinktine.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...