G.Pique pareiškė, kad C.Fabregasas šią vasarą paliks "Barcelona"

Ispanijos rinktinės spaudos konferencijoje "Barcelona" gynėjas Gerardas Pique pripažino, kad greičiausiai šią vasarą Cescas Fabregasas atsisveikins su katalonų ekipa.

27 metų futbolininkas prie "Barcos" prisijungė 2011 metais, tačiau pastaruoju metu spaudoje kalbama, kad ispanas sugrįš į Anglijos "Premier" lyga.

Į C.Fabregasą taikosi daugelis Anglijos grandų, tačiau realiausi pretendentai įsigyti saugą yra "Manchester City" klubas, kuris jau pateikė 37 milijonų eurų pasiūlymą.

"Man patinka Cescas ir aš žinau, kad jis šiuo metu išgyvena sunkius laikus. Klubas jo nevertina tiek, kiek turėtų", - žurnalistams pasakojo G.Pique.

"Jis yra tas žaidėjas, kuris bet kokioje pasaulio komandoje turėtų būtu pirmasis pasirinkimas. Nežinau, ką jis ketina daryt toliau, tačiau tikiuosi, kad jis liks", - pridūrė gynėjas.

Įdomu tai, kad G.Pique spaudos konferencijoje norėjo tyliai perduoti naujieną strategui Vicente Del Bosque, tačiau mikrofonas nebuvo išjungtas. G.Pique Ispanijos rinktinės treneriui sakė, kad C.Fabregasas už 33 mln. eurų paliks Barseloną.