"Gladbach" ir toliau nemažina apsukų Vokietijoje, "Freiburg" palaužė "Eintracht" ekipą

Sekmadienį Vokietijoje sužaisti paskutiniai trys "Bundesliga" 11-ojo turo susitikimai.

Apsukų ir toliau nemažina pirmenybėse pirmaujanti "Monchengladbach" ekipa, kuri namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su "Werder" pasipriešinimu.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę po Ramy Bensebaini įvarčio, o vos po poros minučių "Gladbach" pranašumą padvigubino Patrickas Herrmannas.

"Werder" antrojo kėlinio pradžioje turėjo puikią proga sušvelninti atsilikimą, tačiau 11 metrų baudinio 53-ąją minutę nerealizavo Davy Klaassenas.

59-ąją minutę "Gladbach" įtvirtino savo pranašumą, kuomet antrąjį savo įvartį pelnė P. Herrmannas.

Šeimininkai 87-ąją minutę liko mažumoje - iš aikštės buvo pašalintas pirmojo įvarčio autorius R. Bensebaini.

"Werder" jau per teisėjo pridėtą laiką pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir pelnė garbės įvartį, kuomet pasižymėjo Leonardo Bittencourtas.

Kitose rungtynėse "Freiburg" namuose rezultatu 1:0 pranoko "Eintracht" futbolininkus.

Svečių bėdos prasidėjo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai iš aikštės buvo pašalintas Gelsonas Fernandesas.

"Freiburg" kiekybiniu pranašumu pasinaudojo 77-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Nilsas Petersenas.

Jau per teisėjo pridėtą laiką aikštėje ir už jos ribų ėmė virti tikros aistros. Iš pradžių "Eintracht" gynėjas Davidas Abrahamas pargriovė už aikštės buvusį varžovų trenerį ir už tai buvo pašalintas iš aikštės.

Į tokį varžovo veiksmą sureagavo visas "Freiburg" atsarginių suolas, o Vincenzo Grifo prieš save išvydo raudoną kortelę.

"Wolfsburg" 0:2 "Bayer"