„Girona“ rungtynių pabaigoje palaužė „Sevilla“ vienuolikę © ZUMAPRESS.com nuotr.

„Sevilla“ patyrė dar vieną pralaimėjimą šiame sezone. Šeštadienį vykusiose „La Liga“ rungtynėse Jorge Sampaoli auklėtiniai išvykoje rezultatu 2:1 nusileido „Girona“ futbolininkams.

Svečiai mačą pradėjo pozityviai ir jau 13 minutę išsiveržė į priekį. Po Ivano Rakitičiaus perdavimo iš standartinės padėties smūgiu galva pasižymėjo Tanguy Nianzou.

Tačiau „Girona“ antrame kėlinyje perlaužė rungtynių eigą pelnydami du įvarčius. 46 minutę puikiu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo Christianas Stuani, o 88 minutę šeimininkams pergalę išplėšė Yangelis Herrera.

Šiuo metu „Sevilla“ rikiuojasi septynioliktoje lentelės pozicijoje. Laipteliu žemiau esantis „Cadiz“ klubas turi tiek pat taškų ir yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau. Jorge Sampaoli auklėtiniams į nugarą kvėpuoja ir devynioliktoje vietoje esantis „Espanyol“, savo sąskaitoje turintis vienu taškeliu mažiau.