„Girona“ namuose tėškė antausį „Athletic“ vienuolikei © IMAGO/CordonPress nuotr,

Penktadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse „Girona“ namuose, kiek netikėtai, rezultatu 2:1 palaužė Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Visi mačo įvarčiai krito antrame kėlinyje. 67 minutę smūgiu galva šeimininkų komandą į priekį išvedė Davidas Lopezas, o 75 minutę „Girona“ ekipos persvarą padvigubino puikų įvartį pelnęs Ivanas Martinas.

Vos už 4 minučių „Athletic“ sušvelnino atsilikimą, kai po Oscaro de Marcoso perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Gurka Guruzeta. Tiesa, šio įvarčio svečiams neužteko šiose rungtynėse norint užsikabinti bent už lygiųjų.

Bilbao „Athletic“ nepasinaudojo šansu pakilti į pirmąjį ketvetą ir bent kol kas lieka šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Girona“ rikiuojasi tryliktoje vietoje.