G.Freidgeimas: „Sirgaliai suteikia papildomų jėgų“

„Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas savo 31-ąjį gimtadienį pasitiko ne prie vaišių stalo, o kompiuterio ekrane stebėdamas futbolo rungtynes. Nors „Žalgiris“ pirmą UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo mačą Sevilijoje pralaimėjo 0:1, bet G.Freidgeimas liko patenkintas komandos pasirodymu.

„Norėčiau pagirti „Žalgirį“, nes tikrai rungtynės labai maloniai žiūrėjosi. Matėsi, kad vyrai aikštėje atidavė visą širdį, kovėsi kaip liūtai. Ir ne tik gynyboje, bet ir atakoje, kur susikūrėme tris šimtaprocentes progas. Manau, kad jei su tokiu pat nusiteikimu vyrai žais ir Vilniuje, tos progos galiausiai virs įvarčiais“, – teigė po sunkios traumos atsigaunantis G.Freidgeimas.
 
Nors prieš atsakomąsias rungtynes pranašumą turi „Sevilla“ futbolininkai, tačiau G.Freidgeimas ragino neprarasti vilties ir pasitikėjimo. „Žalgiris“ Europos taurėse jau ne kartą įrodė, kad gali puikiai kovoti su gerokai didesnius biudžetus turinčiais klubais. Prisiminkime 2013-uosius, kai įveikėme Poznanės „Lech“ ekipą, nors prieš rungtynes mus visi buvo jau nurašę. Aišku, „Sevilla“ yra dar aukštesnio lygio komanda, tad užduotis yra keleriopai sudėtingesnė. Vis dėlto, manau, kad mes Sevilijoje įrodėme, kad galime su jais žaisti ir jei aikštėje atiduosime visas jėgas, galime patekti ir į kitą UEFA Europos lygos atrankos varžybų etapą. Gal kažkam tai atrodo nerealu, bet įdėjus daug darbo ir tikint tuo ką darai, viskas yra įmanoma. „Žalgiris“ jau ne kartą tai įrodė. Aš asmeniškai tikrai tikiu tuo, kad galime patekti į kitą varžybų etapą“, – pareiškė „Žalgirio“ senbuvis.

FK „Žalgiris“ ir „Sevilla FC“ akistata vyks pilnutėliame Vilniaus LFF stadione. Pasak G.Freidgeimo, būtent sirgaliai gali tapti „Žalgirio“ futbolininkus į pergalę vedančia jėga. „Gal sirgaliai ne visada supranta, kad jie futbolininkams yra kaip gaivaus oro gurkšnis rungtynėse. Kai tau nesiseka, kai atrodo, kad nebėra jėgų, sirgalių plojimai, reakcija į kažkokį gerai pavykusį veiksmą aikštėje suteikia futbolininkams papildomos energijos, jėgų, tada atrodo, kad galėtum kalnus nuversti, – tikino G.Freidgeimas. – Tikrai norėčiau jiems padėkoti bei pakviesti į stadioną ir per A lygos rungtynėse. Mes vis dar kovojame dėl čempionų titulo, nenuleidome galvų ir nežadame pasiduoti.“
 
Į A lygos kovų verpetus „Žalgiris“ sugrįš rugpjūčio 19 d. Sekmadienį 22 turo dvikovoje žalgiriečiai LFF stadione susitiks su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais. Rungtynių pradžia – 18 valandą. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos