"Getafe" - sutriuškinta © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį buvo žaidžiami likę Ispanijos čempionato 9-ojo turo susitikimai. Netikėtai sutriuškinimą patyrė kurį laiką lydere buvusi šio sezono staigmena Madrido "Getafe", svečiuose net 3-0 nusileidusi San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolikei, o 2004 metų čempionė "Valencia" namuose nesugebėjo išnaudoti dominavimo ir nusileido "Sevilla" 0-2.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau ketvirtą minutę, kuomet įvartį iš 20-ies metrų įmušė saugas Mikelis Aranburu. Turkijos rinktinės puolėjas Nihatas vėliau smūgiu iš arti padvigubino rezultatą, o pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą Xabi Prieto sėkmingai realizavo serbo Darko Kovačevičiaus uždirbtą 11 metrų baudinį.

"Valencia" nepavyko išnaudoti savo dominavimo ir įmušti į buvusio vartininko Andreso Palopo ginamus vartus, todėl teko pripažinti "Sevilla" pergalę 0-2. Brazilas Luisas Fabiano kulnu įmušė įvartį į Santiago Canizareso ginamus vartus, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatas padvigubėjo, kuomet Argentinos rinktinės gynėjas Roberto Ayala į savus vartus įsimušė Danielio Alveso skersuotą kamuolį.

Pergalę 3-0 prieš "Cadiz" iškovojo Madrido "Atletico". Argentinos rinktinės saugas Maxi Rodriguezas po Antonio Lopezo perdavimo išvedė šeimininkus į priekį. Įpusėjus antrajam kėliniui gynėjas Pablo Ibanezas į vartus nukreipė Martino Petrovo pakeltą kampinį, o rungtynių pabaigoje tašką padėjo kitas argentinietis Luciano Gallettis.

Gana netikėtai lygiosiomis 1-1 pasibaigė dvikova tarp "Alaves" ir Barselonos "Espanyol". Gynėjas Josu Sarriegi smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį 13 minutę, tačiau vos už poros minučių rezultatą po Ivano de la Penos perdavimo išlygino Luisas Garcia. Įvarčio autorius J.Sarriegi 63 minutę buvo pašalintas iš aikštės už pražangą Raulį Tamudo, tačiau "Espanyol" neišnaudojo kiekybinės persvaros ir pačioje rungtynių pabaigoje Johno Aloisi smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Jau šeštos rungtynės iš devynių šiame sezone "Zaragoza" pasibaigė lygiosiomis, tačiau šįkart Saragosos futbolininkai aikštę paliko nusiminę - dvikova, kurioje jie dominavo, su "Racing Santander" pasibaigė 1-1. Šeimininkai pirmavo po Diego Milito smūgio galva, tačiau vėliau neišnaudojo puikių progų padidintį rezultatą ir už tai sumokėjo rungtynių pabaigoje - buvęs "Real" puolėjas Davidas Aganzo pasinaudojo klaida gynyboje ir išlygino rezultatą.

Po šio turo turnyrinėje lentelėje netikėtai pirmauja Pamplonos "Osasuna", trečiadienį dramatiškose rungtynėse 3-2 palaužusi "Athletic Bilbao" vienuolikę.

Turnyrinė lentelė

Ketvirtadienio rezultatai

"%c00017" 3 - 0 "%c00253"
23` [1 - 0] Maxi Rodriguez
64` [2 - 0] Pablo Ibanez
87` [3 - 0] Luciano Galletti

"%c00252" 1 - 1 Barselonos "%c00102"
13` [1 - 0] Josu Sarriegi
15` [1 - 1] Luis Garcia

63` iš aikštės pašalintas Josu Sarriegi ("Alaves")

San Sebastiano "%c00091" 3 - 0 Madrido "%c00212"
4` [1 - 0] Mikel Aranburu
17` [2 - 0] Nihat Kahveci
41` [3 - 0] Xavier Prieto (11 m.)

"%c00108" 1 - 1 "%c00005"
37` [1 - 0] Diego Milito
70` [1 - 1] David Aganzo

"%c00004" 0 - 2 "%c00107"
19` [0 - 1] Luis Fabiano
48` [0 - 2] Roberto Ayala (į savus vartus)