"Getafe" iškovojo pirmuosius taškus, El Zharo dublis atėmė pergalę iš "La Real"

Penktadienį "La Liga" pirmenybėse sužaistos dvejos pirmos 2-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko pačioje sostinėje - Madrido "Getafe" namuose priėmė "Eibar". Pralaimėjimas Madrido "Real" komandai "Getafe" ekipos neišbalansavo - šeimininkai šventė pergalę rezultatu 2:0.

Į pergalę Madrido ekipą atvedė dviejų puolėjų įvarčiai - Angelio ir Jorge Molinos.

Kitose rungtynėse pergalę antrajame kėlinyje iš savo rankų išleido San Sebastiano "Real Sociedad". "La Real" turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau "Leganes" atsitiesę ir rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias 2:2.

17-ąją minutę svečiai jau pirmavo rezultatu 2:0, kai po įvartį įmušė Zurutuza ir Illarra. Visgi, antrajame kėlinyje be taškų buvusi "Leganes" ekipa pasiduoti nenorėjo - El Zharo dublis išgelbėjo šeimininkus nuo pralaimėjimo.

"Getafe" 2 - 0 "Eibar"
18' [1 - 0] Angel
90' [2 - 0] J. Molina

"Leganes" 2 - 2 "Real Sociedad"
11' [0 - 1] D. Zurutuza
17' [0 - 2] A. Illarramendi
54' [1 - 2] N. El Zhar
88' [2 - 2] N. El Zhar