Geriausios lažybų bendrovės futbolo statymams © JumpStory nuotr.

Ilgą laiką vietoje stovėjęs futbolo pasauli pamažu pradeda judėti. Jau atnaujintos „Bundesliga“ pirmenybės, vasaros pradžioje tą patį, tikėtina, padarys ir „Premier“ lyga, „Serie A“ bei „La Liga“. Futbolas taip pat dar gegužės mėnesį sugrįš ir į Lietuvos stadionus, todėl sporto mėgėjų lauks be galo įdomi vasara. Tam, kad rungtynes stebėti būtų dar įdomiau, dalis sporto fanų mėgsta lažintis, tačiau ne visos lažybų bendrovės jums suteiks vienodą patirtį. Siūlome susipažinti su lažybų bendrovėmis, kurios suteiks jums pačias geriausias sąlygas futbolo lažyboms.

Be jokios abejonės, geriausius pasiūlymus, susijusius su futbolo lažybomis, jums pateiks ne Lietuvos, o užsienio lažybų bendrovės. „William Hill“ – puikiai žinomas vardas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Šioje lažybų bendrovėje rasite itin plačią futbolo lažybų pasiūlą, o jūsų sėkmingai pradžiai suteiks papildomų bonusų, kurių dėka galėsite lengviau pradėti savo sporto lažybų kelią. „William Hill“ taip pat jums pasiūlys puikią lažybų gyvai skiltį, kur rasite ne tik pačių populiariausių, bet ir mažiau žinomų lygų pasiūlymus.

Lietuvoje mažiau žinoma, bet ne ką prastesnė lažybų bendrovė „Eurobet“ išsiskiria savo malonia vartotojo sąsaja, kurioje naviguoti bus ne tik paprasta, bet ir be galo malonu. Ši bendrovė gali pasigirti ne tik premijomis naujiems žaidėjams, bet ir specialiais pasiūlymais senbuviams. Tai reiškia, kad kone kiekvieną dieną galėsite rasti ypatingų įvykių, už kuriuos pastatę jūs ne tik galėsite laimėti tam tikrą sumą, bet ir gauti papildomų bonusų. Dažnai bonusai skiriami už tam tikrus įvykius rungtynių metu, todėl tai prideda papildomo azarto jums stebint mačą televizoriaus ar kompiuterio ekrane. Nenorite sėdėti prie kompiuterio, tačiau norite atlikti statymus? Tuomet tereikia parsisiųsti Eurobet mobile versiją ir visa futbolo ar kitų sporto šakų pasiūla atsidurs tiesiog jūsų mobiliajame įrenginyje. Šia programėle naudotis taip pat labai paprasta, todėl nuo sporto ir lažybų galėsite neatitrūkti nė akimirkai.

„Betfair“ lažybų bendrovė turėtų būti girdėta net tiems, kurie lažybomis nesidomi ar tai daro labai paviršutiniškai. Ši bendrovė bendradarbiauja ir remia didžiausius sporto renginius, todėl jų logotipas neretai šmėžuoja televizorių ekranuose. „Betfair“ suteikia ne tik išskirtinai plačią futbolo lažybų pasiūlą, tačiau tam tikrų įvykių koeficientus net padidina, o tai leidžia jums laimėti daugiau pinigų, rizikuojant mažesne suma. Čia taip pat rasite krūvas akcijų, bonusų, nuolaidų ir kitų smagių dalykėlių, kurie padės lengviau įsivažiuoti į sporto lažybas.

Sporto lažybų bendrovių pasaulyje šiuo metu yra be galo daug ir jų skaičius nuolat auga, todėl labai svarbu suprasti, kurios bendrovės daugiausiai dėmesio skiria tinkamoms vartotojų patirtims, o ne tik ieško būdų, kaip greitai ir lengvai susišluoti jų pinigus. Tai tikrai nėra vienintelės bendrovės, kurios sėkmingai atlieka savo darbą, tačiau jei jų dar negirdėjote arba neišbandėte, būtinai siūlome tai padaryti.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos