Gera pradžia prie gero neprivedė: "Real" namų arenoje pranoko "Barcą" (FOTO, VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 9-ojo turo rungtynės.

Neeilinis susitikimas įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma Madrido "Real" ekipa susigrūmė su "Barcelona". Carlo Ancelotti auklėtiniai pranoko katalonus rezultatu 3-1.

Pirmasis kėlinys prasidėjo itin apmaudžiai "baltųjų" komandai, kai po debiutavusio Luiso Suarezo perdavimo Ikerą Casillasą nuginklavo Neymaras.

Po greito praleisto įvarčio "Real" pradėjo dar labiau spausti varžovus ir visai netrukus galėjo išlyginti rezultatą, kai Karimas Benzema galva kamuolį pasiuntė į skersinį.

Vis dėlto, 35-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, kuris nutraukė Claudio Bravo viešpatavimą vartuose. Gerardas Pique savo baudos aikštėje sužaidė ranka, o tuo pasinaudojo Cristiano Ronaldo ir realizavo 11 metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyravo į vienus vartus. C.Ancelotti treniruojama ekipa pademonstravo aukščiausia klasę, o 50-ąją minutę po kampinio karališkąjį klubą į priekį išvedė gynėjas Pepe.

Ilgai laukti ir dar vieno įvarčio neprireikė - po žaibiškos kontratakos Karimas Benzema pasiuntė kamuolį į C.Bravo ginamus vartus. Po šio epizodo "Barca" visiškai palūžo.

Per likusį laiką "Real" futbolininkai galėjo pelnyti ir daugiau įvarčių, tačiau galutinis rezultatas liko 3-1. Po pergalės Madrido ekipa pakilo į antrąją vietą ir nuo katalonų atsilieka tik vienu tašku.

Kitose rungtynėse antrąją pergalę šiame sezone galiausiai iškovojo Bilbao "Athletic" klubas, kuris minimaliu skirtumu nugalėjo "Almeria". Taip pat tris taškus į savo sąskąitą įsirašė "Valencia", rezultatu 3-1 įveikusi "Elche".

"Real Madrid" 3 - 1 "Barcelona"

4' [0 - 1] Neymar

35' [1 - 1] C.Ronaldo (11m. baudinys)

50' [2 - 1] Pepe

61' [3 - 1] K.Benzema

"Almeria" 0 - 1 "Athletic"

56' [0 - 1] X.Etxeita

"Valencia" 3 - 1 "Elche"

13' [1 - 0] S.Mustafi

18' [2 - 0] D.Parejo

63' [3 - 0] D.Lomban (į savus vartus)

90' [3 - 1] Jonathas

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/h1ZKYiSPcbE?list=UUTv-XvfzLX3i4IGWAm4sbmA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Cordoba" 1 - 1 "Real Sociedad"

22' [0 - 1] C.Vela

87' [1 - 1] Xisco

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/_fZXZNH3eD8?list=UUTv-XvfzLX3i4IGWAm4sbmA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Eibar" 1 - 1 "Granada"

8' [0 - 1] A.Nyom

37' [1 - 1] E.Boveda

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/e61S4HlMs2Q?list=UUTv-XvfzLX3i4IGWAm4sbmA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>