Genujos derbyje triumfavo "Sampdoria" (VIDEO)

Šiandien vyko tik vienas "Serie A" pirmenybių mačas, tačiau jis buvo ypatingas, nes sirgaliai galėjo išvysti Genujos derbį.

Rungtynėse netrūko nei emocijų, nei atkaklios kovos, o abiejų ekipų žaidėjams iš viso buvo parodytos aštuonios geltonos kortelės.

Iš pradžių kiek aktyviau žaidė "Genoa" komanda, o dar neįpusėjus pirmajam kėliniui puikią progą pasižymėti turėjo Giovanni Simeone, tačiau jo bandymą atlaikė vartininkas. Vėliau nedaug trūko, kad įvartis kristų po argentiniečio perdavimo Mauricio Pinillai.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, bet jau antrojo pradžioje vartų skersinio tvirtumą patikrino "Sampdoria" puolėjas Luisas Murielis. Galiausiai šis kolumbietis pasižymėjo po Ezequielio Munozo klaidos gynyboje bei išvedė savo ekipą į priekį.

Kaip paaiškėjo vėliau, šio tikslaus smūgio pakako ir pergalei. Jos dėka "Sampdoria" bent iki pirmadienio pakilo į devintąją vietą, varžovus palikdama 15-ojoje pozicijoje.

"Genoa" 0 - 1 "Sampdoria"
[0-1] 71' Luis Muriel

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10212655" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>